Рослини проти раку

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.06.2022

Однією з найпоширеніших хвороб, що турбує людство у наш час, є рак. Він характеризується автономним, безмежним поділом клітин, які поширюються в навколишні тканини та органи, оточують їх, позбавляючи живлення. Внаслідок порушення метаболічних процесів тканини гинуть і розпадаються на токсичні речовини, які отруюють організм.

Ефективність лікування раку залежить від своєчасного діагнозу, оскільки у початковій, найбільш вразливій стадії пухлина не проявляє себе, тоді як згодом лікування може виявитися малоефективним. Попередити патологічний процес в організмі можна профілактичними методами, одним з яких є застосування лікарських рослин.

ЦІЛЮЩА СИЛА РОСЛИН

Користь рослин, що нас оточують — безумовна. Лікарські трави, а також овочі та фрукти містять корисні речовини, які здатні захистити від раку. Їх принцип дії полягає в:

Читайте ще:

Антиоксиданти, вітаміни, корисні амінокислоти, мікро- та макроелементи містяться у всіх продуктах рослинного походження. Вони укріплюють клітинні мембрани та посилюють захисні механізми самих клітин. Але споживати регулярно і одразу всі овочі, фрукти та лікарські рослини проти раку просто нереально. Прийом деяких із них несумісний, і може навіть викликати побічні ефекти.

Відео: МОНАРДА – природний антибіотик!

Розповідає Ольга КОРАБЛЬОВА, старший науковий співробітник відділу культурної флори Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України, кандидат сільськогосподарських наук

Вживання щодня 400 грамів овочів, фруктів та ягід — рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров'я. Біологічно активні речовини цих продуктів значно знижують ризик онкологічних захворювань. Наприклад, ягоди сливи та шовковиці містять антиоксиданти та природні поліфеноли, що нейтралізують вплив шкідливих речовин та вільних радикалів. А ягоди чорниці взагалі містять речовину, яка руйнує ракові клітини, а також робить їх більш чутливими до лікування при застосуванні радіаційної терапії. Схожу дію мають ягоди червоного винограду.

Вживання щодня 400 грамів овочів, фруктів та ягід — рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров'я

⌂ Фото: Вживання щодня 400 грамів овочів, фруктів та ягід — рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров'я

Крім того, клітковина, яка міститься в продуктах рослинного походження, очищає шлунково-кишковий тракт та організм від токсинів, чим підвищує захисні сили імунної системи.

Але є і лікарські рослини, які попереджають ріст злоякісних новоутворень та руйнують їх. Таким впливом можуть похвалитися кропива, материнка, календула, звіробій, гінкго білоба, женьшень, ромашка, шавлія та інші. Лікарські засоби із трав проти раку можна використовувати у вигляді розчинів, приготованих самостійно.

Водний настій

1 ст. л. сухої сировини заливають 200 мл гарячої води та дають настоятися, потім фільтрують і п'ють по 1/2 склянки 3 рази на добу.

Спиртовий настій

Для приготування використовують також висушені трави чи квіти, які заливають спиртом в пропорції 1:10. Розчин настоюють 2 тижні та п'ють по 30 крапель 3 рази на добу до прийому їжі.

Відео: ЛАВАНДА – ароматна донька гір

Розповідає Ольга КОРАБЛЬОВА

 

МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ

Вживати регулярно настої чи відвари лікарських рослин проти раку водночас небезпечно для здоров'я. Наявність певних захворювань, хоча і хронічних, може викликати несумісність і призвести до негативних наслідків.

Наприклад, звіробій може підвищити чутливість шкіри до опромінення або лікування лазером, а женьшень здатен критично знизити рівень глюкози в крові. Гінкго білоба хоча і має протиракові властивості, але потребує індивідуального призначення, так як підвищує ризик кровотечі. Або і взагалі деякі рослини здатні посилювати або послаблювати дію лікарських препаратів.

Тому, якщо ви прийняли рішення використовувати лікарські рослини для попередження онкологічних захворювань, то обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Купити насіння лікарських трав

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Цукрозамінник стевія — медяна трава
У наші дні вже нарешті не сперечаються, що правильне харчування — це основа здорового життя. Яке місце в раціоні людини може зайняти стевія, а також як її виростити і вдома, і на городі, розкажуть експерти «СонцеСаду»
Стевія: користь як від ліків
Лікувальні властивості стевії та рецепти приготування оздоровчих засобів. Як посадити стевію в Україні, розкажуть експерти «СонцеСаду»
Ревінь від ста недугів: корисні властивості та застосування
Якщо шукаєте щось новеньке й екзотичне за смаком, неймовірно корисне, популярне за кордоном і перспективне в Україні — зверніть увагу на ревінь, рекомендує «СонцеСад»
Диво-лікар — королева Ехінацея
Ехінацея багатофункціональна. Ця чудодійна рослина оздоровлює і омолоджує наш організм, зміц­нює імунітет і виліковує від бага­тьох захворювань, радує око сво­єю красою
Із ворогів — у друзі. Як полюбити бур`яни
Як зробити компост і таким чином отримати найцінніше добриво. Власний досвід го­родників
Гінкго білоба — той, що продовжує життя
Гінкго білоба не випадково називають деревом, «що про­довжує життя». Як впливає використання лі­ків з листя гінкго білоби на орга­нізм людини
Женьшень — корінь життя
Корисні властивості кореня женьшеню. Розповідає Ігор Бялковський.
Спеції. І смакують, і лікують
Кожна зі спецій не лише надає особливого смаку і аромату стравам, а і має особливі властивості, що сприяють оздоровленню

Рекомендовані товари!