Десять причин, чому варто посадити суницю

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.06.2021

Суниця садова (полуниця) —  справжня богиня літа. Вона дарує нам не тільки насолоду смаку а й чудовий настрій і ще багато корисних речей. Ми знайшли 10 причин чому варто посадити суницю на своїй присадибній ділянці. А ви?

1. Суниця надзвичайно смачна. Вона входить у першу трійку ТОП-рейтингів улюблених ягід європейців. Навіть до добового раціону космонавтів входить суниця, а «землянам» вчені радять споживати не менше 10 кг цієї ягоди впродовж сезону (помірними порціями і якщо немає алергії, щонайбільше по 500-700 г щодня).
2. Кулінарний шедевр. Найсмачніші - щойно зірвані суниці. Дієтологи радять спожити їх не пізніше 48 годин після збору, щоб не втратити анітрохи цінних властивостей. Впродовж цього часу ягоди краще не поміщати в холодильник - літо із зимою не дружить. Якщо вирішили заморозити полуницю - краще це зробити у вигляді пюре і порційно. Недозрілі ягоди можна використати на джем, перезрілі - в желе, сироп, домашнє вино.
3. Це дієтична ягода, яка входить до так званої голлівудської дієти. Якщо тричі на день споживати полуницю ( в межах денної норми, але обов'язково), можна скинути зайві 2, 5 кг за 4 дні, стверджують голлівудські зірки. Винахідливі кулінари додають ягоду не лише до десертів, молочних продуктів, а й навіть у страви з морепродуктами і птицею, зеленню і пікантними соусами. Не готові до таких експериментів? Тоді спробуйте приготувати суничний чізкейк, шербет, вареники, сирники, мармелад, желе, квас. Якщо й не скинете зайвих кілограмів, то хоча 6 не наберете, вдосталь насолоджуючись смаколиками.

Читайте ще:


4. Дуже корисна. Червоні ягоди містять аскорбінову і нікотинову кислоту, рибофлавін, рутин. Це - цінне джерело вітаміну С та вітамінів групи В, які збалансовані краще ніж у будь-якому штучному комплексі. Багато в ній важливих для організму мікроелементів: заліза, цинку, фосфору, магнію, міді, йоду. Це - так звані корисні цукри, пектини, антиоксиданти органічні кислоти. Особливо цінна фолієва кислота - вона оновлює кров і поліпшує пам'ять. Корисна всім - дітям, вагітним, людям похилого віку (тільки 6 не було алергії)
5. Цілюща. Суничний сезон - справжній курорт для серцево-судинної системи, шлунково- кишкового тракту, печінки, нирок, чудова нагода позбутися набряків і болю в суглобах. Ягода поліпшує травлення, усуває застій жовчі, допомагає налагодити роботу щитоподібної залози, інсулярного апарату. Хочете зміцнити імунну систему і налагодити обмін речовин - будь ласка. Болить голова - ліки поряд: суниця містить речовини, близькі за дією до аспірину, м'яко знижує артеріальний тиск і, зміцнює стінки судин.

⌂ Червоні ягоди містять аскорбінову і нікотинову кислоту, рибофлавін, рутин.

6. Справжній гормон щастя. Це той продукт, насолоду від якого отримують не лише смакові рецептори, а й клітини мозку, ендокринна система, нервові волокна. Аромат ягід відганяє негативні емоції, депресію, поліпшує настрій. Кращого подарунку нервовій системі годі знайти в аптеці немає таких дієвих і м'яких антидепресантів.
7. Чари кохання. Британські вчені довели, що секс і полуничка асоціюється у людей недаремно. Суниця дійсно є еротичною ягодою. Цинк, що міститься в її зернятках, підвищує сексуальний потяг у чоловіків жінок. Приготуйте полуницю з вершками чи з шоколадом, вишукане полуничне фондю, чи мус із шампанським - романтичний вечір гарантовано! До того ж ягоди містять вітаміни, які поліпшують репродуктивну функцію і вважаються вітамінами краси. Це - відомий афродізіак, недаремно ягідка нагадує форму серця.
8. Кращий косметолог. Сік суниць чудово відбілює шкіру, виводить пігментні плями. Улюблена процедура красунь - після пробудження протирати обличчя полуничними льодинками і впродовж сезону робити маски з полуниці й меду, полуниці й вершків тощо. Косметологи також радять полуничний пілінг (тут вам і щіточки - зернятка, і необхідні кислоти). До того ж суниця містить мідь, яка стимулює вироблення колагену - він підтримує пружність і молодість шкіри. Не пропускайте нагоди і робіть маски з полуничної кашки 2-3 рази на тиждень або додавайте її у звичайний крем.
9. Три місяці літа. Сучасні селекціонери також чарівники. Вони подарували нам стільки сортів суниць, що суничне задоволення може тривати ціле літо, тільки встигай доглядати та збирати. Але ж те того варте!

Відео: Як збільшити урожай суниці: ефективні способи


10. Реальний прибуток. Суниці завжди в ціні - навіть у пік сезону. Щодо надранніх, пізніх та ремонтантних сортів - вони поза конкуренцією. Вирощувати суниці надзвичайно вигідно - як на присадибній ділянці, так і на великих фермерських плантаціях. Принаймні всі, хто подружився з цією бізнес- леді, не пошкодував про свій вибір і не відмовився від вирощування прибуткової ягоди.

Купити саджанці суниці тут

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Суницю — під агротканину
Як подвоїти прибутки з ваших суничних грядок? На це питання дає чітку відповідь дослідження вчених
Як лікувати суницю: кращі традиційні та народні засоби
На що саме хворіє суниця і як її вилікувати навіть без допомоги хімічних препаратів
Шкідники суниці: дієві методи боротьби
Щороку суницю садову атакують сотні різних шкідників та хвороб. «СонцеСад» розповідає про найпоширеніші з них та ділиться найбільш дієвими методами боротьби з шкідниками та хворобами суниці  
Посадка, догляд, ґрунт: все про вирощування суниці
Все про вирощування полуниці від професіоналів
Чим смакує суниця з дерева?
З дале­ких країв до українського села на постійне місце проживання переїхав арбутус, більш відомий у нас як суничне дерево
Суниця. Цілющий подарунок гномів
У давні часи суницю вважали ледь не універсальним лікувальним засобом проти усіх відомих тоді хвороб. Нині дієтологи також переконують, що це цінний продукт
Суниця. Ласуємо ціле літо
Залежно від виду розсади, ми можемо «регулювати» не тільки врожайність суниць у своєму саду, а й терміни збирання щедрого врожаю
Висаджуємо суницю
Коли краще висаджувати суницю
Десять причин, чому варто посадити суницю
Переваги посадки суниці у себе на городі та її корисні властивості
Суниця — магія смаку й аромату
Суниця — магія смаку й аромату. Користь.

Рекомендовані товари!