Суниця — магія смаку й аромату

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
24.02.2021

Василь ПАВЛЮК,
кандидат сільськогосподарських наук,
Інститут садівництва НААН

Якщо запитати, яка ягода найпопулярніша й найсмачніша, більшість відповість: «Суниця садова». Дехто назве її полуницею, але суть усе ж не зміниться. Саме цю привабливу на вигляд, неповторну на смак і надзвичайно корисну ягоду в народі люблять найбільше.

Досьє на  суницю

Така ситуація не тільки в Україні — в усьому світі суниця є найпоширенішою ягідною культурою. Лідерами в її вирощуванні є США, Німеччина, Китай, Іспанія, Італія й Польща. Голландський банк «Radobank», який у квітні 2016 р. провів цікаве дослідження ринку виробництва ягід у Європі, також підтвердив цей висновок: 75% ринку займала  саме суниця садова. Переважно її вирощують у відкритому ґрунті, але дедалі популярнішим стає  вирощування під накриттям.

За здорове харчування

Останнім часом фітотерапевти також почали гучніше говорити про особливе профілактично-лікувальне значення ягід, які мають унікальний біохімічний склад.

На думку китайських учених, найпростішим та найшвидшим способом захисту серця та судин є відмова від фаст-фудів, трансжирів і щоденне споживання порції ягід: винограду, суниці, лохини, малини тощо. У регіонах, де виноград масово не вирощують, суниця є найціннішою ягодою.

⌂ Суниця є найціннішою ягодою

Купити саджанці суниці тут


Читайте ще:
Годжі. Топ-10 причин чому ви маєте його посадити
Головні правила догляду за чорницею
Малина — здоров'я та прибуток

LinkedIn
WhatsApp
Telegram