Висаджуємо суницю

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
21.08.2021

Суниця, без сумніву — найулюбленіша ягода і дорослих, і дітей. Крім того, аро­матна, приваблива і смачна, вона містить до 8% цукру та до 1,5% органічних кис­лот, а ще мінеральні солі й вітаміни, необхідні людському організму.

На одній ділянці суницю садову можна вирощувати не довше чо­тирьох — п’яти років, після чого на ній стільки ж часу варто культивувати інші рослини. Для гарного врожаю потрібно створити якнайкращі умови для її ро­сту у перший рік, та передусім впевни­тися в якості посадкового матеріалу, від якого залежить 90% успіху.

✔ Суницю можна висаджувати навесні, влітку та восени. Рекомен­дується садити весною, що дозволяє в повній мірі використати розсаду, її можна заготовлювати ще пізньої осені, зберігаючи в прохолодно­му місці, а навесні висаджу­вати якомога раніше, поки земля ще достатньо волога. Тоді саджанці дають гарний врожай вже наступного літа і менше вражаються кліщем.

Відео: Як збільшити урожай суниці: ефективні способи

Розповіла Теодозія Польняк із Тернопільщини

✔ В умовах м’якого клімату суни­цю можна садити і в кінці липня — на початку серпня за умови дощової і похмурої погоди. Таким чином, через рік можна отримати перші ягоди. Літня посадка потребує мен­ше догляду та обробітку землі, тому вона — найпопулярніша. Однак мінус цього способу в тому, що літо зазвичай посушливе і кількість прижитої розса­ди зменшується, тому суниця-новосадка потребує щоденного поливу.

✔ Осінь теж спиятлива для садіння, а відокремлення кущів в цей період сприяє кращому вусоутворенню на маточниках наступного року. Та ці насадження да­дуть повноцінний врожай лише через два роки, а за умов безсніжної зими можна взагалі втратити висаджені.

 

Купити саджанці кращих сортів суниці

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Десять причин, чому варто посадити суницю
Переваги посадки суниці у себе на городі та її корисні властивості
Суниця — магія смаку й аромату
Суниця — магія смаку й аромату. Користь.
Суниця лісова — ягідна перлина
Дрібненькі, але неймовірно цінні ягоди суниці лісової є справжніми перлинами ягідної аптеки

Рекомендовані товари!