Чотири секрети цукрової кукурудзи від селекціонера Михайла Нагорняка (журнал СонцеСад №2/2021)

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.04.2021

В Україні гарний клімат, прекрасне тепле літо та чудова родюча земля. Від середини літа до початку осені доступний надзвичайно корисний та смачний делікатес – цукрова кукурудза. Завдяки своїм властивостям овочева кукурудза належить до лікарських рослин, її рекомендують для вживання і дітям, і людям старшого покоління.

Ціна на цукрову кукурудзу постійно зростає, що гарною перспективою для городників, малих та середніх фермерських господарств. Багато споживачів вже знають, що кормова кукурудза – це та, яку ми вирощують для корму тваринам та птиці, а солодка кукурудза – делікатес.

Кукурудза цукрова на відміну від інших підвидів має унікальний склад легкозасвоюваних вуглеводів: фруктоза, цукроза, глюкоза, мальтоза, раффіноза, глюкофруктоза, вітаміни: С, В1, В2, РР тощо; мінерали: Ca, K, Mg, Fe, Na, P, Ci, S та ін. Її харчова цінність вища, ніж у зеленого горошку чи квасолі. Цукрову кукурудзу рекомендують вживати при хворобах шлунку, печінки, нирок, серцевою-судинної і нервової системи.Білосніжні, міцні і здорові зуби переважної більшості латиноамериканців - це результат традиційного вживання в їжу цукрової кукурудзи, багатої кальцієм.

⌂ Михайло Нагорняк

Чотири секрети цукрової кукурудзи:

  1. Як виростити цукрову кукурудзу, щоб споживати не тільки влітку, а й протягом вересня-жовтня ?

Якщо протягом усього літа ви хочете споживати суперсолодку цукрову кукурудзу, радимо обирати сучасні сорти із вмістом цукрів понад 20%, це такі ранні сорти як Фіона, Дейнеріс, Роттердам, а також середньостиглі Джамала та Джульєтта. Вони суперслодкі, із вмістом цукрів понад 22% та мають різний вегетаційний період, і ви продовжите до 1 місяця період збору врожаю. Але якщо висівати декілька різних сортів ще й в різні строки з інтервалом в 2 тижні, а останній посів можна здійснювати на території України до 1 липня включно, то урожай матимете до жовтня!

Отже, для забезпечення безперебійного надходження продукції цукрової кукурудзи високої якості обов'язковим є створення конвеєру.

            Для умов центральної України конвеєр із скоростиглих форм при багаторазовому збиранні повинен мати 4-6 строків посіву.

Перший строк посіву починається при сумі ефективних температур +22-25°С від початку вегетації, тобто коли ґрунт прогріється на глибину 8-10 см до +10°С протягом трьох діб.

В пізній строки, кінець червня та початок липня висівати потрібно лише ранні сорти, адже день вже меншатиме, і пізні сорти не встигнуть сформувати качани.

⌂ Цукрова кукурудза також чудово смакує на грилі

  1. Як правильно готувати цукрову кукурудзу?

Не опускайте качани в холодну воду – тільки в окріп! Якщо вода разом з качанами буде поступово нагріватися, це приведе до втрати смаку.

Якщо варити більше 8 хвилин цукрова кукурудза втрачає свої корисні властивості — розчинні речовини (цукор) переходять в нерозчинні (крохмаль).

У воду можна добавити трішки кукурудзяних рилець та обгортки качанів. Але не соліть кукурудзу під час варіння, бо зерна  будуть жорсткими, краще посолити після приготування

Запам’ятайте, супер солодку кукурудзу готувати:

- до 8 хвилин в киплячій воді;

- до 12 хвилин на пару;

- до 10 хвилин в СВЧ-печі (не знімаючи листя);

- до 12 хвилин на грилі (кілька разів перевернути).

 

Традиційно кукурудзу подають злегка присоливши, можна мастити маслом чи соусом із паприкою, орегано, петрушкою чи кропом, кінзою, тертим пармезаном, базиліком тощо.

  1. Коли правильно обривати та як зберігати качани цукрової кукурудзи?

Збирають цукрову кукурудзу зранку, щоб качани не встигли прогрітися. При температурі 12-25°С цукри перетворюються на крохмаль, випаровується волога, ущільнюється шкірочка насінин. Тому якість кукурудзи залежить від того, коли її зібрали і при якій температурі зберігали. Рекомендуємо зберігати цукрову кукурудзу в молочній стиглості у холодильній камері при температурі від 0 до 5°С і відносній вологості повітря 85-90%. Це можна робити без суттєвого зниження якості протягом 10-15 діб. Також кукурудза добре піддається заморожуванню і може зберігатися до зими без суттєвої втрати цукрів та вітамінів.

4.Як вберегти кукурудзу від холодної весни та посухи

Всі наші гібриди солодкої кукурудзи: Барселона (Дейнеріс), Фіона (Солодка Мрія), Роттердам, Герміона, Джамала, Чемпіон, НБМ, Орландо, Джульєтта, Мармурова та Білий Кролик оброблені за унікальною технологією Радікс Перфекта і найбільш адаптовані до природно-кліматичних умов, мають захист від посухи та холодів.

Що це за технологія:

⌂ Цукрова кукурудза Герміона

Відгуки городників:

  1. Ільчук Валентина Іванівна, м. Бар

Садила 6-7 квітня Дейнеріс, Герміону. Схожість 90-95%. Підживлювала при висіванні аміачною селітрою. Качани Дейнеріс виросли понад 20 см, Герміони – до 30 см. Смакові якості сподобались. Реалізувала першу партію в райцентрі на ринку – 200 качанів. Далі написала оголошення у фейсбук та різні спільноти, рознесла в різноманітні ресторани по 1 качану, на пробу, то наступного дня замовили відразу 300 качанів. Далі замовляли в день до 700 качанів. Результатом задоволена. Ранню безумовно дуже вигідно продавати, але головне, якщо маєте клієнта, постійно мати качани, бо в мене було таке, що люди телефонували  і ще просили кукурудзи, а ми вибирали раз в чотири дні, тому змушена була відмовляти. Вже потім я дізналася, що вона гарно зберігається в холодильнику або в погребі тому треба постійно підтримувати певну кількість, щоб коли отримали замовлення, можна було б його задовільнити попит. Головне, що Дейнеріс і Герміона – дійсно суперсолодка, дуже смачна кукурудза. Було таке, що сьогодні в мене купив клієнт, завтра вже знову телефонує, бо така добра, що за вечерю всі 20 качанів зїли. Ще одна перевага Мнагоровськоі кукурудзи: вона стійка до холодів та посухи, особливо це важливо для ранніх гібридів, аналогів серед іноземних гібридів я не знаю. Весною 2020 року було до трьохградусів морозу, в мене кукурудза без поливу, літо було дуже посушливе, а врожай просто чудовий!
Фото власні, це найперша, Дейнеріс, коли ти одна на все містечко торгуєш, то в тебе навіть мер міста замовляє кукурудзу.

 

⌂ Цукрова кукурудза Дейнеріс

  1. Сергій Георгійович Міськов, Полтавська обл.

Замовляв на один гектар ранній суперсолодкий гібрид  Дейнеріс. Сіяв її 4 квітня взійшла вся.

«Яка вона класна це просто супер кукурудза! Качани великі, смак просто бомба! Заробив 3000$, продавав по 4 гривні за качан. На базарі не було кращої кукурудзи. Привозили з Миколаїва, Херсона – не то, люди брали тільки у мене».

Купити насіння кукурудзи тут

Читайте ще:
Секрети високих врожаїв суперсолодкої кукурудзи
Суперсолодка кукурудза: колір має значення
Кукурудза: І суперсолодко, і смачно, і корисно!

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram