Жимолость — чудо-ягода з небаченою врожайністю!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.05.2020

Жимолость — найперша  ягода сезону з унікальними цілющими властивостями. З давніх часів її ще називали ягодою вічної молодості. В сучасних лабораторіях учені підтвердили потужну цілющу силу жимолості. Результати досліджень вражаючі: 

Однак все змінилось з виведення нових сортів, у яких включені гени з жимолості з Росії, Японії та Канади. Особливого успіху добився канадський селекціонер Боб Борс.

  Ягоди в рази зросли у вазі Наприклад, у сорту сорт Boreal Beast (Північне чудовисько) ягоди — понад 5 грам (раніше навіть 1 грам був хорошим результатом).

Врожайність вражає У сорту Boreal Beauty (Північна красуня) на третій рік після посадки рослинки з півлітрового горщика середній врожай уже понад 4 (!) кілограми (раніше 0,6 — 1 кг з куща на 8-й рік було достатньо, щоб з гордістю вносити сорт в Держреєстр).

Неперевершений смак, який сподобається кожному. Свіжий, потужний смак  Boreal Blizzard (Північний ураган)  став новим стандартом ягідного смаку. Боб Борс, автор сорту каже: Як неможливо забути враження від північного урагану в преріях Канади, так і скуштувавши цей сорт вже ніколи не забудеш його неперевершений смак. Цей сорт – справжній ураган!

Ці нові сорти особливо подобаються дітям, адже за вмістом цукрів усі три сорти перевищують малину, манго чи кавуни!

Північні Красуня, Чудовисько і Ураган — унікальний набір сортів, задуманий і створений Бобом Борсом так, щоб завдяки покращеному взаємозапиленню різко збільшувалась урожайність кожного з них. Водночас ці 3 сорти — це повноцінний ягідний конвеєр: ягоди можна збирати починаючи з Урагану, продовжуючи Чудовиськом і закінчуючи Красунею протягом цілих 5 тижнів!

Відео «Жимолость – молодильна ягода». Розповідає Любов МИХАЦЬ, співвласник журналу «СонцеСад»:

Це відео можете подивитися на YouTube-СонцеСад у гарній якості! Тисніть на відео!
Підпишіться на наш YouTube-СонцеСад! Будьте у курсі наших відео-новин!

 

Ви заслуговуєте на те, щоб ця цілюща, смачнюща, довговічна і невибаглива у вирощуванні ягода, якій підходить практично кожен  ґрунт, уже зараз стала перлиною ВАШОГО саду.

Тепер набір цих безцінних сортів тільки для Вас за спеціальною щасливою ціною:

всього лиш 333 грн.

Кількість саджанців обмежена. Замовляйте негайно!

Купити саджанці жимолості можна тут.

Читати ще:

Жимолость — перша ягода сезону

Як з одного куща лохини отримати 1000 гривень?

Вирощування ягід: сім правил успіху

Суперранні ягоди достигають уже в травні

 

 

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram