Жимолость — чудо-ягода з небаченою врожайністю!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.05.2020

Жимолость — найперша  ягода сезону з унікальними цілющими властивостями. З давніх часів її ще називали ягодою вічної молодості. В сучасних лабораторіях учені підтвердили потужну цілющу силу жимолості. Результати досліджень вражаючі: 

Однак все змінилось з виведення нових сортів, у яких включені гени з жимолості з Росії, Японії та Канади. Особливого успіху добився канадський селекціонер Боб Борс.

 Ягоди в рази зросли у вазі Наприклад, у сорту сорт Boreal Beast (Північне чудовисько) ягоди — понад 5 грам (раніше навіть 1 грам був хорошим результатом).

Врожайність вражає У сорту Boreal Beauty (Північна красуня) на третій рік після посадки рослинки з півлітрового горщика середній врожай уже понад 4 (!) кілограми (раніше 0,6 — 1 кг з куща на 8-й рік було достатньо, щоб з гордістю вносити сорт в Держреєстр).

Неперевершений смак, який сподобається кожному. Свіжий, потужний смак  Boreal Blizzard (Північний ураган)  став новим стандартом ягідного смаку. Боб Борс, автор сорту каже: Як неможливо забути враження від північного урагану в преріях Канади, так і скуштувавши цей сорт вже ніколи не забудеш його неперевершений смак. Цей сорт – справжній ураган!

Ці нові сорти особливо подобаються дітям, адже за вмістом цукрів усі три сорти перевищують малину, манго чи кавуни!

Північні Красуня, Чудовисько і Ураган — унікальний набір сортів, задуманий і створений Бобом Борсом так, щоб завдяки покращеному взаємозапиленню різко збільшувалась урожайність кожного з них. Водночас ці 3 сорти — це повноцінний ягідний конвеєр: ягоди можна збирати починаючи з Урагану, продовжуючи Чудовиськом і закінчуючи Красунею протягом цілих 5 тижнів!

Відео «Жимолость – молодильна ягода». Розповідає Любов МИХАЦЬ, співвласник журналу «СонцеСад»:

Ви заслуговуєте на те, щоб ця цілюща, смачнюща, довговічна і невибаглива у вирощуванні ягода, якій підходить практично кожен  ґрунт, уже зараз стала перлиною ВАШОГО саду.

Купити саджанці жимолості

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Жимолость — скарб довголіття (журнал «СонцеСад» 3/2022)
Це виняткова рослина. Такого скарбу серед наших садівничих рослин ми ще не мали!» — ділиться з читачами «СонцеСаду» один із найбільших експертів і популяризаторів жимолості в Європі Тадеуш Кусібаб
Жимолость — користь та краса
Експерт «СонцеСаду» Людмила Варлащенко, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Уманського національного університету садівництва розповість про переваги жимолості
Жимолость — невибаглива цілителька
Переваги жимолості
Жимолость — ягода майбутнього
Про те, чим вигідна і чому корисна жимо­лость, — наша розмова із заступником директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН Олександром Ярещенком
Жимолость — перша ягода весни
Уже в середині травня жимолость дає свої плоди, які збагачують організм корисними речовинами
Екзотичні рослини для вашого саду: що таке жимолость блакитна
Які сорти жимолості прижилися на території України
Жимолость — максимум користі, мінімум клопотів (журнал СонцеСад №1/2021)
Жимолость вирощування та догляд
Ягода жимолость — скарб саду!
Тадеуш Кусібаб — один із найбільших експертів і популяризаторів жимолості в Європі та за її межами. До вашої уваги інтерв'ю з ним.
Жимолость — перша ягода сезону
Це відносно нова культура в садах України. Однак популярність її і потреба плодів на ринку росте з кожним роком.

Рекомендовані товари!