Різноманіття цибулі настільки велике, що на ринку розбігаються очі. Жовта, біла, червона... Цибуля відрізняється не лише кольором, а й смаком та місцем застовування. От ви, до прикладу, знаєте, яка краще смакуватиме у салаті, а яка — у супі? Якщо ні, то гайда читати нашу статтю!
Це велика і м'ясиста зелена цибуля з білим стеблом і темно-зеленими пагонами. На смак вона м'яка, солодка та пряна. Ідеальний варіант для приготування супів, соусів, запечених овочів.
Читайте, як вирощувати цибулю на перо і отримати свіжу зелень цілий рік ⇒ https://bit.ly/3xgXE5N
У сирому вигляді має пікантний смак, при термічній обробці — солодкий. Спробуйте спекти цибульний пиріг — справжнє смакота! Також гарно підходить для консервації, м’яса, супів, соусів. Жовта цибуля — це розумний вибір для карамелізації, що підкреслює природну насолоду.
Корисні настойки ріпчастої цибулі тут ⇒ https://bit.ly/40UWvhV
Довгувата цибуля невеликого розміру, що має коричневу шкірку та пурпурову м'якоть. Вона складається з декількох зубчиків, які легко відокремлюються один від одного. У Шалот дуже насичений смак (в'яжучий, гострий, злегка карамельний) і аромат. З нього виходять смачні заправки до салатів та соусів, які подають до страв з курячого м'яса.
Має м'який смак, тому можна спокійно вживати сирою. Відмінно поєднується із салатами, піцою, бутербродами. Почуватиметесь немов у Франції, скуштувавши їхній традиційний суп із білої цибулі!
Про інші види цибулі розповідає детально Єва Тернова ⇒ https://bit.ly/3YMyZ52
Смак солодший, ніж у білої цибулі. Приємно хрумтить, солодка, надає стравам кольору. Її можна класти в борщ, смажити з м'ясом, рибою та грибами, маринувати. Але дієтологи, а разом з ними і справжні гурмани знають, що по-справжньому вона розкривається лише у сирому вигляді. Саме тому червону цибулю рекомендується додавати в овочеві салати або просто вживати сирою.
Які незвичні страви можна приготувати з цибулі — читайте в нашій іншій статті ⇒ https://bit.ly/3Ijr7SX
✔ Вибирайте тверду цибулю із сухою шкіркою. Уникайте цибулин з коричневими або м'якими плямами або з будь-якими паростками.
✔ Зберігайте цілі цибулини в сухому прохолодному місці, захищеному від сонця. Її можна зберігати місяцями. Частково використану цибулю щільно загорніть у поліетиленову плівку або герметичний контейнер і охолодіть, вона зберігатиметься кілька днів.
Якщо бажаєте виростити цибулю в себе на городі — дізнавайтеся поради тут ⇒ https://bit.ly/3YNUKBc
Рекомендовані товари!
У наявності
Цибуля Вінтер Сільвер за 0,5 г (ЕЦБ-62)
18грн.
У наявності
Цибуля ріпчаста (чорнушка) Ексібішн за 0,5 г (ЕЦБ-29)
36грн.
У наявності
Цибуля саджанка Ред Барон (ЕЦБ-7)
79грн.
У наявності
Цибуля саджанка Сноубол (ЕЦБ-6)
79грн.
У наявності
Цибуля Шалот Запорізький за 1 г (ЕЦБ-57)
36грн.
У наявності
Цибуля саджанка Радар (ЕЦБ-16)
79грн.
У наявності
Цибуля саджанка Геркулес (ЕЦБ-61)
79грн.
У наявності
Цибуля саджанка Стурон (ЕЦБ-60)
79грн.