Вирощуйте гарні персики і нектарини

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
09.04.2020

Персик інжирний Сатурн

Персик — дуже цінний продукт в раціоні харчування людини. М’якоть плодів персика дуже соковита, ароматна, освіжаюча, поживна, легко засвоюється. Він вважається делікатесним фруктом. Його рекомендують дітям, а також ослабленим після хвороби особам для поліпшення апетиту. Персик зберігає красу і молодість, оскільки в ньому міститься безліч омолоджуючих речовин. Лікувальні властивості персика пояснюються також великим вмістом калію та заліза.

Купити персик Канадіенс Хармоні

Персики — чудовий дієтичний засіб, вони низькокалорійні (усього 40 ккал в 100 г), тому їх дуже корисно їсти для бажаючих скинути зайві кілограми. Так, споживаючи влітку кожного дня хоча б 3-4 персики можна втратити вагу і одночасно збагатити організм корисними вітамінами та мінералами.

Купити персик Харнас

Персик — культура витривала. Місце посадки слід вибирати со­нячне, захищене від вітрів і бажано таке, де ніколи не застоюється холодне повітря. Оскільки квітне персик дуже рано, то краще вирощу­вати його у вигляді віяла біля стіни або огорожі, зверненої на південь, де він може бути укритий від замо­розків у період цвітіння, а також отримує додаткове тепло від нагрі­тої стіни. У ґрунт потрібно вносити комплексне мінеральне добриво.

Купити персик Кондор

Персики можна вирощувати на ділянці, на якій за 3-5 років не росли такі культури, як пасльонові, баштанні, су­ниця. Ці куль­тури є переносниками збудника вертицильозу. Пригнічувати ріст молодих саджанців персика можуть і залишки коренів конюшини.

На садовій ділянці саджанці персика краще розташовувати за схемою 5x3 м, посадку краще проводити в весняний період, в березні.

Купити персик Мостиський надранній

При зрошенні персиків потрібно пам’ятати, що перезволоження ґрунту зменшує аерацію, що шкодить кореневій системі.

Урожайність персика залежить від величини дерева та агротехнічних умов.

Для персика та нектарина в якості підщеп використовують сіянці персика, аличі, абрикоса звичайного.

Купити саджанці персика можна тут.

Купити нектарин інжирний Концетіна.

Нектарин — один з найсмачніших різновидів персика. Існує версія, що нектарин є гібридом персика і сливи, а можливо, й абрикоса. Але, на думку фахівців, це лише міф, хоч і дуже поширений, а сам нектарин отриманий методом селекції або простої мутації персиків. Назва цього плоду походить від слова «нектар», оскільки нектарин характеризується підвищеним вмістом цукру — нектару.

Нектарини бувають білими, жовтими. М’якоть їх може легко відділятися від кісточки, а може бути і майже невіддільна. Нектарин міс­тить менше цукрів, але більше калію, заліза, фосфору, аскорбінової кислоти і в 2 рази більше провітаміну А, ніж персики.

Купити саджанці нектарина можна тут.

Читати ще:

Піклуємося про молодий сад

Груші — від посадки до врожаю

Яблуні: саджання та догляд

Супер персики для КОЖНОГО саду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram