Горіх скороплідний — для користі й достатку

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.10.2021

⌂ Лариса Марущак. Трирічний сіянець скороплідного волоського горіха вже плодоносить

Як відомо,горіхи дуже поживні й корисні для здоров’я. А ще на них можна вигідно заробити.

Я переконалася в цьому із власного досвіду. Коли ми почали будувати будинок, грошей бракувало. Врятували «золоті» горішки — наша родина вирішила вирощувати та продавати горіхи, а також сіянці цієї культури. Завдяки цьому й вдалося добудувати власний будинок.

Нині попит на горіхи перевищує пропозицію. Ці плоди охоче купують не тільки вроздріб, а й оптом, великими партіями, ціни на продукцію щороку зростають. Тому це прибутковий бізнес. Хочете до нього долучитися? Тоді я охоче поділюся секретами вирощування горіха скороплідного.

 

Рахуємо гроші й переваги

 

Як правильно садити горіх

Вирощувати горіх скороплідний — нескладна справа. Головне — правильно його висадити й підтримати на початку, а далі — тільки врожай збирайте!

Отож, правила посадки горіха:

  1. Оптимальний період висаджування — пізня осінь або рання весна.
  2. Саджанці краще висаджувати «в парі» (якщо насадження не великі), тоді запилення відбувається інтенсивніше й урожай кращий.
  3. Рекомендована щільність насадження становить 4х6 м (на відстані 4 м в рядку, 6 м — міжряддя).
  4. На дно посадкової ямки потрібно насипати верхній шар ґрунту, а також додати трохи фосфорних і калійних добрив, перегною.
  5. У землю саджанець закопують на таку глибину, щоб коренева шийка перебувала на рівні поверхні ґрунту.
  6. Після висаджування встановіть біля деревця опору, прив’яжіть його до неї.
  7. Важливо полити саджанець після висаджування дват–ри рази з розрахунку 30–40 л води на кожне дерево. У спекотні літні місяці молоді дерева потребують додаткового поливання.
  8. У перші роки життя створіть основу крони — виріжте невеликі бічні відростки на висоті два метри. У міру зростання залишають тільки сильні гілки, інші зрізають.

Лариса Марущак

 

Купити саджанці волоського горіха

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Волоський горіх
Горіх волоський відганяє не ті­льки набридливих мух, а й надокуч­ливі хвороби. У народній медицині існує багато рецептів лікувальних засобів проти гіпертонії. Вибирайте на свій смак
Делікатес із зелених горіхів
Одна-дві ложки цієї смакоти до чаю за сніданком або вечерею додадуть вам енергії та стануть ефективною профілактикою хвороб серцево-судинної, сечостатевої й ендокринної систем
Бізнес на волоських горіхах. Не сад, а цілий ліс
Волоський горіх — рослина, на якій можна заробити завжди. А якщо з розумом, то й чимало. Лишень на одному гектарі ця культура є надійною інвестицією у майбутнє.

Рекомендовані товари!