Чудо-шовковиця і її лікувальні властивості

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
30.08.2021

Нерідко бачимо, як осипаються додо­лу гарні стиглі плоди і люди топчуть їх, проходячи повз дерево, часто й не здо­гадуючись, що нехтують чудодійними ліками, скажімо, доспілою шовковицею.

Шовковиця — це ефективний вітамін­ний і кровотворний засіб. У шовковиці менше кислот, але більше цукрів, ніж в інших ягодах, що легко засвоюються. Не­даремно її вважають найсолодшою яго­дою наших широт.

Цілющі властивості мають і кора, і мо­лоді гілки, і листя, а особливо ягоди. Яго­ди шовковиці містять глюкозу і сахарозу, органічні кислоти (яблучну і лимонну), білки, жири, багато заліза, в листі є вітамін С, каротин і трігонелін, в корі при­сутні аміни і алкалоїди. А в соці — калій, магній, натрій, хлор, фосфор і кислоти.

Шовковиця — дерево кохання, благо­получчя і ліки для цілого організму. На сході шовковицю вважають священним деревом.

Листя шовковиці понижує температу­ру, зменшує біль, його використовують для лікування цукрового діабету, водян­ки. Кора і гілочки покращують обмін речовин в організмі, червоні ягоди очищу­ють кров, а білі — заспокоюють нервову систему.

Оскільки в неї стільки лікувальних властивостей, було створено дієтичну добавку* «Фіточай Шовковичний». Вис­новки на основі клінічних досліджень по­казали, що вживання фіточаю при ліку­ванні хворих із судинною дистонією, цук­ровим діабетом, гіпертонією прискорює видужання та покращує загальне само­почуття. Терапевтичний ефект дієтичної добав­ки проявляється на 2-3 тиждень після прийому препарату, не має побічних ефектів, не викликає алергії. Він не лише корисний, а ще й має приємний аромат і смак. Щоденне його вживання має зміцнювальну і оздоровчу дію на організм людини. Пийте і будьте здорові!

* Фітонапій не є ліками і може використовуватися тільки як дієтична добавка до харчування.

 

Купити саджанці шовковиці

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Рекомендовані статті
Сливи і виноград — останні дарунки літа
Слива і виноград. Використовуйте їхні корисні властивості сповна восени — для задоволення, оздоровлення і омолодження!
Чим корисна груша
Лікувальні властивості груші
Секрети вирощування шовковиці. Її лікувальні властивості та рецепти десертів
Експерт навчить як правильно посадити шовковицю, як підживлювати і обрізати. А також розповість про її неймовірний лікувальний потенціал

Рекомендовані товари!