Кріп має короткий вегетаційний період, і продукцію скоростиглих сортів збирають уже на 18–20 день, що дає можливість отримувати зелені врожаї з ранньої весни до пізньої осені. Навесні кріп висівають дуже рано, як тільки з’явиться можливість вийти на грядки. Потім кріп висівають ще 3–4 рази з інтервалом 20–25 днів. Що потрібно врахувати, щоб виростити кріп у себе на ділянці, розкажуть експерти «СонцеСаду».
А секрет у тому, що насіння цієї рослини містить дуже багато ефірних олій, які заважають проникненню води до зародку. Тому сходи з’являються через 20-25, а іноді й через 35 днів. Аби їх не заглушили бур’яни, підсівайте в рядки редиску чи салат, які «позначать» їх для вчасного прополювання. Найкраще ж висівати кріп кількома етапами — і рано навесні, і пізніше, і навіть на зиму (до настання стійких холодів, а коли вдарять морози — накрийте рядки шаром мульчі).
⌂ Фото: Аби сходи кропу не заглушили бур’яни, підсівайте в рядки редиску
При підзимових і весняних посівах кропу у нього формується добре розвинена вегетативна маса. За високих температур він швидко випускає «парасольку», його зелень стає грубою і волокнистою. Крім того, у спеку кріп активно поїдають шкідники, верхівки і листочки рослини скручуються і стають непридатними для вживання.
✔ Увага!
Оскільки зеленні культури не можна обробляти хімічними засобами захисту, треба вдаватися до безпечних методів.
Безпечні методи захисту кропу:
⌂ Фото: Для обробки кропу застосовуйте лише безпечні методи
Рекомендовані товари!
У наявності
Кріп Алігатор (ЕКР-4)
9грн.
У наявності
Кріп Амброзія (ЕКР-3)
10грн.
У наявності
Кріп Борода Монаха (ЕКР-10)
8грн.
У наявності
Кріп Кімнатний за 2 г (ЕКР-9)
8грн.
У наявності
Кріп кущовий Салют (ЕКР-2)
10грн.
У наявності
Кріп Зелена долина (ЕКР-11)
18грн.