Анемони — квіти, які своїми яскравими барвами милують око та підіймають настрій з весняної пори і аж до пізньої осені. Цю багаторічну рослину у народі знають як вітрогонку. Але, попри свою красу, квіти анемони дуже примхливі та вимагають до себе достатньої уваги. Посадка цибулинок у відкритий ґрунт має свої особливості і відбувається за чіткими правилами.
Якщо ви не встигли замовити цибулини анемони навесні та висадити їх — це можна зробити восени. Таким чином пришвидшиться їх весняний процес цвітіння. Але, щоб цибулини анемони не зіпсувались та гарно проросли, потрібна увага та догляд. Промерзлий ґрунт згубно діє на цибулину. Тому після висадки ділянку з анемонами слід вкрити плівкою, або товстим шаром природного матеріалу, який навесні варто прибрати. Для північних регіонів рекомендують висадку цибулин анемони навесні.
Кліматичні умови — основний показник для такого процесу. Укорінення найкраще відбувається за температури 9-12оС. У субтропічному кліматі цибулини анемони висаджують у другій половині листопада, у помірному краще це зробити у кінці вересня, або на початку жовтня.
⌂ Фото: Цибулини анемон
Правила висадки цибулин:
✔ перед висадкою на ділянку цибулини замочити на пів години у слабкому розчині марганцю;
✔ оптимальна відстань між цибулинами 15-20 см;
✔ лунки мають бути неглибокими з добре розпушеним ґрунтом;
✔ цибулину добре втиснути, злегка засипати землею та добре полити;
✔ після того, як з’являться паростки, треба старатися при поливі на них не потрапляти.
⌂ Фото: Літні анемони — більш яскраві та насичені
Анемони — рослини родини жовтецевих. Від сорту анемони залежить період її цвітіння. Сорти анемони поділяються на весняні (травень — початок липня) та літні (липень — кінець вересня). Квіти анемони, що розквітають весною мають ніжні пастельні відтінки. Літні — більш яскраві та насичені.
Також слід брати до уваги, що існують різні види анемони:
Кожен з видів має свої особливості (форму, розмір, забарвлення, умови догляду).
⌂ Фото: Весняні анемони
Як вже знаємо — догляд за анемонами повинен бути ретельним.
Щоб квіти милували око весь період, слід зважати на наступні аспекти:
✔ полив квітів має від буватися регулярно (раз в тиждень). Анемони люблять помірну вологу та затінок. Варто уникати прямого сонячного проміння;
✔ оптимальний ґрунт для анемон — суглинний, або супіщаний, у кислому рослина буде погано рости;
✔ для підживлення анемони краще використовувати спеціальні органічні добрива з вмістом калію та магнію. У важкий ґрунт додається трохи піску, а також торфу, попелу чи зрілого компосту;
✔ профілактика хвороб анемони — обробка спеціальними біопрепаратами. Квіти зазвичай уражаються сірою гниллю, мучною росою, білокрилкою. Зазвичай використовується «Планриз», «Фітоспорін-М», «Ровраль»;
✔ варто прополювати землю навколо квітів, але робити це виключно вручну, аби не пошкодити тонкі корені та ніжне стебло.
⌂ Фото: Білі анемони, які тішать око нашої садівниці Любов Михаць
Порадуйте себе та зробіть свій сад чи квітник ще привабливішим — для цього варто замовити цибулини анемони. Для цього на сайті виберіть потрібні сорти та кількість цибулин та оформіть замовлення. Цей процес займе небагато часу, а квіти будуть радувати вас протягом усього літа. Замовлення можна буде отримати у найближчому відділенні Нової пошти чи Укрпошти уже за декілька днів. Оплатити замовлення анемони можна безпосередньо при отриманні.
Рекомендовані товари!
У наявності
Ешольція суміш Балерина махрова за 0,2 г (ЕНК-146)
У наявності
Гіпсофіла Лампада (суміш) за 0,3 г (ЕНК-739)
У наявності
Гіпсофіла багаторічна рожева за 0,1 г (ЕНК-357)
У наявності
Іберіс за 0,5 г (ЕНК-591)
У наявності
Саджанець Гейхера Rex Lime (ОКН-3596(2-4л))
У наявності
Анемона Mount Everest (ОКН-3610(2-4л))
У наявності
Анемона The Admiral (ОКН-3611(2-4л))
У наявності
Анемона The Governor (ОКН-3612(2-4л))
У наявності
Анемона Lord Lieutenant (ОКН-3609(2-4л))