Лаванда — повелителька спокою

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
23.07.2020

⌂ Відомий аромотерапевт Е. Бах довів, що аромат лаванди ще й усуває головний біль, поліпшує роботу серця, стимулює циркуляцію крові, позитивно діє на весь організм як загально зміцнювальний засіб.

Про заспокійливі властивості лаванди знали ще в Давній Греції та Давньому Римі. Мабуть, люди інтуїтивно відчували певне заспокоєння при вдиханні аромату цієї рослини, тому аби посилити цей ефект, використовували її для приготування ванн від безсоння та неврастенії. Натомість давні лікарі помітили ще один дивовижний ефект від таких процедур — той, хто «дружив» з лавандою, мав чудовий зір і навіть відновлював його гостроту, втрачену з віком. Нині науковці довели, що аромат ефірні олії лаванди дійсно сприяє омолодженню очного яблука. Тож створіть у своєму саду лавандову галявинку, і старість втече від вас як міль із шафи.

Більше про лікувальні властивості лаванди розповість наш постійний експерт, професор, фітотерапевт — Тетяна Гарник.


 ⌂Наш експерт — Тетяна Гарник


Справжня нірвана

Ванни з додаванням лаванди полегшать м’язовий біль при перевтомі, усунуть нервове роздратування, повернуть бадьорість духу при виснаженні. 50-100 г лаванди залити окропом, настояти впродовж 30 хвилин, процідити і вилити у воду, температура якої не перевищує + 38-40 С, приймати ванну впродовж 20, максимум 30 хв. Та зловживати таким релаксом не варто — приймайте лавандові ванни не частіше 1-2 разів на тиждень, але курс може бути досить тривалим — від 12 до 18 процедур, особливо при неврозах і гіпертонії.  Увага! Лаванда по-різному може впливати на організм людини залежно від часу її застосування. Найефективнішим буде лікування увечері.

Рецепти оздоровлення

Цілюща олійка

У лаванди – свої секрети

Серцю не накажеш?

⌂Аромат  лаванди розслабляє і заспокоює

Краса - велика сила

Пучки лаванди — оригінальний елемент декору вашої оселі. Підвісьте їх у куточку для відпочинку, чаювання чи зустрічі важливих гостей. По-перше такі «букетики» виглядають привабливо, по-друге, суха лаванда має потужніший аромат ніж свіжа, по-третє, заспокійлива атмосфера завжди на користь і сімейному колу, і діловим партнерам. Аромотерапія, як і краса – велика сила!

Наші предки вважали лаванду містичною травою, яка виганяє усе негативне з місця, де росте чи зберігається. Тому нею обкурювали священні місця, царські покої і зали для проведення важливих церемоній.

⌂ Букети з лавандою стануть не лише родзинкою у декорі, а й довго  наповюватимуть оселю легким приємним ароматом

Просто і дієво

 
Лаванда — спеція, що впевнено завойовує світ 

Придбати лаванду можна тут

Читати ще:

Надзвичайний ІВАН-ЧАЙ

Вишня як гранат? Про користь ягід для здоров'я
Як начхати на віруси?

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram