Сорти квасолі: Галактика, Рось і Славія

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.12.2022

Нам добре відомо, що насіння квасолі відрізняється за розмірами, кольоровою гамою, смаковими якостями і кількістю бобів у стручку. Серед різноманітності сортів квасолі пропонуємо дізнатися про такі сорти як Галактика, Рось і Славія. Про особливості кожного сорту, їхні переваги та способи використання в кулінарії розповідає Алла Лехман, старший науковий співробітник Інституту кормів та сільського господарства Поділля.

Найбільший вміст білка, за словами експерта, знаходиться у сорті Галактика. Він складає 27%, а ось у сортах Рось і Славія — 25,5 % білка.

Всі сорти, названі фахівцем, мають високі смакові якості, використовуються в харчовій промисловості та кулінарії для приготуваття різних страв, зокрема борщів, салатів, лобіо, чанахів.

Перегляньте наше відео, щоб дізнаєтися, чому сорт Галактика не годиться для консервування, і насіння якого сорту квасолі ідеально підходить для заморозки.

Про урожайність квасолі, терміни дозрівання насіння теж розповідає Алла  Лехман. Виявляється пізньостиглі сорти квасолі — більш урожайніші. Який із трьох сортів придатний для технічного збирання розповідає фахівець.

Коли сіяти квасолю читайте у статті.

У чому унікальність сорту квасолі Лімська та її корисні властивості можна дізнатися ТУТ

Про квасолю як дієтичний овоч читайте за посиланням ТУТ.

Про вирощування витких сортів квасолі, догляд за ними дізнайтеся з матеріалу «Витка квасоля — економна і щедра».

Як вирощувати спаржеву квасолю читайте у статтях «Спаржева квасоля — ніжний смак і максимальна користь»  та «Спаржева квасоля: вирощуємо не плоди, а "обгортку"».

Сорти квасолі можна обрати на сайті «СонцеСаду».

Інші ролики про квасолю дивіться на YouTube.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram