Жимолость: рецепт незвичного вина

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Редакція «СонцеСаду» мала цікаву зустріч з досвідченим садівником Ігорем Цибенко. Він розповів багато цікавого про приготування вина з жимолості, яку ягоду для цього беруть, про основні етапи виробництва ви почуєте у цьому відеосюжеті.

На питання, які сорти ожини найкращі, садівник відповів, що кожен має свої вигоди та переваги. У кожного свій смак, своя форма ягоди, свій термін достигання, розмір куща, і кожен сорт по своєму чудовий. Для свого господарства він обирає ті, що йому підходять по агротехнічним та смаковим характеристикам.

Останні кілька років його команда займається виготовленням вина з різних ягід: смородини, малини, аґрусу, ірги та жимолості. У  відеосюжеті пан Ігор детально розповість, як вони прийшли до цієї справи, що їх спонукало.

З усіх ягідних вин жимолостне – найцікавіше. Підприємець розповів про особливості смаку такого вина. Доречі, можна виготовляти вина різної кріпості: сухі, напівсухі, ігристі і навіть особливу горілку з жимолостю.

У відеосюжеті ви також почуєте, як готують корисне вино з ягід жимолості на підприємстві Ігора Цибенко. Технологічний процес має свої особливості й наш гість щиро ділиться ними.

Приємного перегляду.

 Добірку статей про вирощування жимолості знайдете на нашому сайті.

► На YouTube-каналі «СонцеСад» можна подивитися відеоогляди на популярні сорти жимолості. Переходьте за посиланням та підписуйтесь.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. 

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

►Купити саджанці жимолості найкращих перевірених сортів можна тут.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram