Кращого сорту смородини для свіжого ринку поки не існує: Чорний десерт

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
27.11.2023

Відвідування Інституту садівництва НААН України завжди дарує для нашої редакції море позитиву. У цьому відеосюжеті селекціонер Олександр Ярещенко, кандидат сільськогосподарських наук, поділився з аудиторією «СонцеСаду» останніми успіхами селекції ягідних культур. Продегустувавши ряд сортів, ми попросили науковця детальніше розказати про сорт Чорний десерт. До вашої уваги його розповідь. Приємного перегляду.

Сорт смородини Чорний десерт – це справжня родзинка нової колекції сортів Інституту садівництва НААН України. Її особливістю є надзвичайний смак, найсолодший серед усіх сортів чорної смородини. Термін достигання цього сорту – середньо-пізній. Зовні ягода блискуча, відривається сухо.

Кущі з пряморослими пагонами, які можуть дещо відхилятися під вагою ягід.

Сорт набуває популярності серед садівників України, закладені вже перші товарні насадження. Які інші цінні товарні властивості приваблюють садівників до цього сорту почуєте під час перегляду відеосюжету.

Науковець запевняє, що кращого сорту для свіжого ринку не існує в Україні, а може і в світі. На всіх дегустаціях цей сорт отримав 9 з 9, найвищий дегустаційний бал. Автор відзначає в ній підвищений вміст пектину, аскорбінової кислоти.

Для простих споживачів спеціаліст доступно пояснив від яких речовин залежить смак ягоди і як формується цукрово-кислотний індекс.

 

► Купити саджанці смородини Чорний десерт можна в інтернет-магазині «СонцеСад».

 Добірку статей про лікарські рослини знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram