Секрет вирощування ремонтантної ожини

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Ремонтантні сорти ягідних користуються популярністю у садівників і городників, адже кожен господар мріє отримувати зі своєї ділянки урожай як можна довше і як можна більше. Садівник із великим досвідом В'ячеслав Францішко поділився з глядачами «СонцеСаду» порадами з вирощування ремонтантної ожини.

Ремонтантна ожина родить на минулорічних пагонах рано. Молоді пагони заміщення дадуть ще один урожай, але він буде значно пізніше.

Досвідчений садівник з власного досвіду радить прищипувати верхівку цих пагонів, ще коли вони лише набирають ріст, заввишки 20 см. Це стимулює активне бічне пагоноутворення і формування багатьох плодоносних гілочок одразу з бутонами. При такому догляді урожай повністю достигає раніше, ще до середини вересня. Адже рослина витрачає менше сили та часу на відрощування довгих плодоносних пагонів.

Багато садівників-аматорів цього не роблять. Тоді вони мають інші урожаї, які саме пан В'ячеслав розповідає у відеосюжеті.

Звичайна ожина плодоносить у липні-серпні і достигання другого рясного урожаю ремонтантної ожини у вересні є чудовою перевагою. Соковиті солодкі ягоди будуть радувати ваших рідних та будуть мати великий попит на ягідному ринку.

 Добірку статей про вирощування ожини знайдете на нашому сайті.

► На YouTube-каналі «СонцеСад» можна подивитися відеоогляди на популярні рослини. Переходьте за посиланням.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

►Купити саджанці ожини найкращих перевірених сортів можна тут.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram