Ожина Тріпл Краун. Врожайність до 80 кг з куща!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.03.2024

Якщо перед вами постало питання вибору нового сорту ожини для своєї ділянки, то зверніть увагу на сорт Тріпл Краун. Садівник із великим досвідом В'ячеслав Францішко ділиться із глядачами своїм захопленням від цього сорту ожини.

Кущі садової ожини не варто вирощувати більше 10 років, вони значно втрачають свою продуктивність. Оновлюючи ягідний сад, садівник зупинив свій вибір на ожині Тріпл Краун і придбав її саджанці у «СонцеСаді». Так трапилось, що частину кущів він посадив стандартним чином, в ряд з відступом метр між рослинами, а один кущ не помістився і його він посадив окремо. Саджанець активно пішов у ріст і садівник вирішив у якості експерименту не вирізати пагони заміщення, а їх було аж 12. Для цього куща виготовили спеціальну опору, розподілили пагони порівну у два боки. При звичайному поливі й удобрюванні кущ дав небувалий урожай. Гілки були просто обліплені великими, чудовими на смак ягодами. У віці пікової урожайності, в 5 років кущ дав 80 кг ягід. Це просто надзвичайний результат, в який важко повірити. Його колеги навіть спеціально приїздили, щоб переконатися на власні очі в дивовижній урожайності сорту Тріпл Краун.

«Тріпл Краун» перекладається з англійської мови як «потрійна корона». На думку В'ячеслава Францішека це сорт цілком заслуговує такої назви, адже він справді достойних трьох корон: за розмір ягоди, за чудовий смак і визначну урожайність.

 Добірку статей про вирощування ожини знайдете на нашому сайті.

► На YouTube-каналі «СонцеСад» можна подивитися відеоогляди на популярні рослини. Переходьте за посиланням.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

►Купити саджанці ожини найкращих перевірених сортів можна тут.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram