Безколючкова обліпиха Либідь: факт про листки вас здивує

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.03.2024

Вирощувати на своїй ділянці обліпиху – це значить завжди мати під рукою ліки від застуди, при хворобах суглобів, шкірних захворювань, шлунково-кишкового тракту та інших.

У відеосюжеті садівник із великим досвідом В'ячеслав Францішко розповідає про переваги сорту обліпихи Либідь української селекції.

Обліпиха – дуже корисна ягода, одна з найкорисніших, які вирощуються в Україні і доступні будь-кому. Одним з головних недоліків кущів обліпихи вважається важкодоступність ягоди, через жорсткі колючки. Українські вчені змогли вивести дивовижний сорт, який взагалі без колючок. При цьому ягоди великого розміру, в середньому вдвічі більші, ніж у звичних всім сортів з колючками.

Пан В'ячеслав поділився цікавим фактом про високий вміст корисних речовин у листі обліпихи. Тому господарі зовсім не повинні засмучуватися неурожайного року, адже нестачу ягід можна компенсувати засушеним листям. Його навіть можна споживати у свіжому вигляді, але потрібно знати про скріпляючу дію листя. Звичайно, за смаковими  якостями листя дещо програє ягодам, в ньому присутня легка гірчинка.

Також у відеосюжеті ви почуєте відповідь на запитання: «Чи можна піддавати ягоди обліпихи термічній обробці, нагріванню та заморожуванню?»

 

 Добірку статей про обліпиху знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram.

Підписуйтеся також на YouTube-канал. «СонцеСад» Тут зібрано чимало цікавих інтерв'ю з експертами про вирощування рослин.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram