Чорниця (лохина) Спартан. Обрізка

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.12.2023

Хороші урожаї лохини залежать не лише від сорту, а в від догляду за рослинами. В цьому відеосюжеті Дмитро Гончарук, співвласник господарства «Фруктовий сад АТ» покаже нам, як правильно обрізати лохину Спартан. Завжди корисніше один раз побачити, ніж 10 разів прочитати. Приємного перегляду.

Лохина Спартан належить до ранньо-середніх сортів лохини, починає плодоносити в умовах Київщини 20-25 червня. Ягоди смачні, солодкі. Його особливістю є дружнє достигання ягід. Урожай збирається за 2-3 підходи.

Кущі сильнорослі і дають велику кількість пагонів, схильний до загущення. При догляді за цим різновидом садівникам варто звернути увагу на зменшення кількості гілок другого порядку.  

Обрізку кущів Спартан обов'язково проводять щороку. Як завжди, її починають знизу. В першу чергу вирізають старі, пошкоджені гілки.

Потрібно дотримуватись правила обрізки другорядних пагонів від землі до висоти 30-40 см. Оскільки при навантаженні ягодами вони ляжуть до землі і втратять якість. Лежачих гілок в нижньому ярусі бути не повинно.

Подбайте про прорідження серединки куща, щоб достатня кількість сонячних променів потрапляла на кожну гілку та листочок. Важливою є достатня циркуляція повітря всередині куща.

Уважно подивіться на 3-річні гілки. Якщо частина пагонів має нездорові ознаки, то можна видалити всю гілку або укоротити її до здорового приросту.

Як правильно виглядає обрізаний кущ лохини, ви побачите під час перегляду відеосюжету.

В інтернет-магазині «СонцеСад» ви можете купити саджанці лохини Спартан за розумною ціною, високої якості, від виробника.

 Цікаву інформацію про лохину знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram