Чорниця (лохина) Дюк. Обрізка

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.12.2023

У цьому відеосюжеті Дмитро Гончарук, співвласник господарства «Фруктовий сад АТ» знайомить аудиторію «СонцеСаду» з особливостями лохини Дюк. Цей сорт дуже цінується, особливо для масового вирощування. Високі смакові якості та подовжений термін зберігання – переваги цього різновиду. Ви побачите покроковий майстер-клас з обрізки кущів лохини Дюк.

Кожен сорт лохини має свої особливості і ми їх повинні добре знати та розуміти, щоб правильно вибрати сорт для себе і дбати про наші рослини належним чином. Лохина Дюк належить до сортів з раннім терміном достигання. Вона не провокує пагони заміщення, не схильна до загущення, тому ми повинні самі викликати цей ріст. Для цього його інтенсивно обрізають щороку.

При обрізці кущів потрібно обов'язково дивитися вперед на пару років. Тобто дбати не лише про урожай цього сезону, а формувати гарний розвиток куща на пару років вперед і, не жаліючи, обрізати кущ.

Низ зачищається від молодого горизонтального приросту до висоти 30-40 см, бо це безперспективно. Краще нехай урожай закладеться вище.  Освіжаємо кінчики довгих пагонів, щоб викликати їх додаткове живлення і ріст.

Після перегляду відеосюжету у вашій голові складеться цілісна картина правильної обрізки кущів цього сорту. Ви побачите якісно обрізаний кущ і почуєте, які пріоритети повинні керувати вами при вирішенні долі конкретних гілок і пагонів.

 Цікаву інформацію про лохину знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram