Актинідія Пурпурова. Урожайність зашкалює

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.12.2023

Кожного разу під час відвідування ботанічного саду ми відкриваємоо для себе і для Вас щось нове і цікаве. Сьогодні Надія Скрипченко, старший науковий співробітник відділу акліматизації плодових рослин Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України, кандидат біологічних наук розповідає про гордість селекціонерів – Актинідію пурпурову

Актинідія пурпурова садова – одна з найурожайніших сортів актинідії. З однієї ліани можна зібрати до 4 відер плодів. Це один з перших сортів, виведений безпосередньо науковцями Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка. Сорт вирізняється неймовірною урожайністю. Його особливістю є відмінне дозарювання. Якщо ягоди зібрати до настання зрілості, то у сховищі вони пролежать близько місяця і наберуть необхідного ступеня стиглості.

За смаком ягоди цього різновиду відрізняється від класичних актинідій і мають виражені нотки сливового смаку. Як і всі вітчизняні сорти, актинідія пурпурова добре тримається на гілці і не осипається, може висіти на ліані до настання морозів.

Варто мати на увазі, що вид – дводомний, тобто є окремо чоловічі і окремо жіночі рослини, які треба садити обов'язково на ділянці для зав'язування плодів. Її кущі будуть хорошою прикрасою для вашого саду, особливо восени.

Купити саджанці актинідії пурпурової можна в інтернет-магазині «СонцеСад».

 Цікаву інформацію про актинідію знайдете на нашому сайті

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram