Актинідія Київська крупноплідна. Найбільші плоди

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.12.2023

Ліана актинідія стає все популярнішою в Україні. Багато споживачів вже спробували її ягоди і захотіли виростити цей плід на своїй ділянці. У цьому відеоролику Надія Скрипченко, старший науковий співробітник відділу акліматизації плодових рослин Нац. ботанічного саду ім.М.М.Гришка НАН України, кандидат біологічних наук розповість про один з кращих сортів української селекції

 

Селекціонери Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка багато років займаються виведенням нових та удосконаленням старих сортів актинідії. Сорт Київська крупноплідна пізнього терміну достигання – один з фаворитів садівників.

Цей сорт суттєво відрізняється від інших сортів крупноплідністю та урожайністю. Середня вага ягоди сягає 17-25 грами. Він перспективний як для присадибного, так і для масового вирощування, оскільки плодоносить рясно і смак плодів хороший. З ним приємно мати справу, ягоди красиві. 

Науковці розробили методи вирощування і обрізки, які найкращим чином впливають на продуктивність кущів. Детально про нього почуєте під час перегляду відеосюжету. Ви побачите яку практичну реалізацію отримують наукові гіпотези і яких чудових результатів можна досягти, якщо методи науки точно впроваджувати в життя.

Не варто забувати, що вид – дводомний, тобто є окремо чоловічі і окремо жіночі рослини, які треба садити обов'язково на ділянці для зав'язування плодів. Доречі, її кущі будуть хорошою прикрасою для вашого саду.

 Цікаву інформацію про актинідію знайдете на нашому сайті

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram