Вирощування люцерни як сидерату і корму для тварин

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.12.2022

У тваринницьких господарствах люцерну завжди цінували як важливу кормову культуру, збагачену білком і поживними речовини. Виявляється люцерна також є прекрасним сидератом, який насичує ґрунт азотом. Коринева система люцерни сприяє проникненню в ґрунт вологи і повітря, чим покращує його структуру. Також посів люцерни дозволяє зменшити кількість бур’янів на полі, а залишки її в землі — це вітамінне добриво для наступних посівних культур.

Пропонуємо здійнити відеомандрівку «Люцерна як сидерат: поради фахівця» разом з Василем Бугайовим, кандидатом сільськогосподарських наук, завідувачем відділу селекції кормових культур Інституту кормів і сільського господарства Поділля. Ви дізнаєтеся чому серед різноманіння сортів люцерни експерт надає перевагу новому перспективному сорту люцерни посівної Радослава. Що таке сорти синтетики і які переваги вони мають над звичайними?

Про терміни та способи посіву люцерни на великих площах у сільгосппідприємствам і дрібних приватних господарсвах, період скошення люцерни для отримати цінного вітамінного корму, а також як зберегти багаторічну продуктивність культури для корму тваринам читай ТУТ.

Цікавою стане інформація про сидерати від «СонцеСаду», зокрема і люцерну в статті  «Сидерати — група підтримки».

Замовляйте насіння сидерату люцерни за посиланням.

Читайте і дивіться відеоматеріал про інші сидерати на нашому сайті. Зокрема, про буркун, нут, боби і люцерну.

Підписуйтеся на наші сторінки, аби  бути у курсі нових акцій та корисних порад фахівців. «CонцеСад» у Facebook, Instagram.

Цікаві статті з цінними рекомендаціями фахівців про різні культури, не лише сидерати, можете ТУТ.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram