Садимо плодові дерева правильно

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Основа доброго врожаю — правильне висаджування дерев. Нам завжди здається, що посадка саджанця — це легкий процес: викопав яму, налив води, встромив саджанець, засипав землею і все. Насправді, щоб саджанець гарно прижився, а згодом втішав плодами, потрібно дотримуватися певних правил під час його висаджування. Порадами щодо посадки дерев, щоб вони міцно вкоренялися і повноцінно розвивалися ділиться з глядачами «СонцеСаду» Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідуюча селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Перед посадкою дерев потрібно зорати або перекопати землю з додаванням добрива. Для чого це робити? Про склад добрива та його кількість для однієї посадки дерева, дивіться у нашому відео. 

Під всі плодові дерева викопуємо стандартні посадкові ями, які за рекомендацією експертки, слід готувати з осені. Проте розмір посадкової ями для родючих і піщаних ґрунтів відрізняється. Дізнайтеся з відео чим і чому? Для чого робити подушку для коренів саджанців на дні ями? Як правильно розмістити саджанець у посадковій ямі? Як збагатити неродючий ґрунт, щоб деревце отримало потрібну підживу? Скільки літрів води використати для однієї посадки деревця? На всі запитання та значно більше відповідає наша експертка-садолюб Олена Кіщак.

З порадами фахівців щодо посадки, догляду, правил обрізки плодових дерев, профілактики хвороб та шкідників можна ознайомитися на нашому сайті у статтях під рубрикою  «Плодові». «https://soncesad.com/statti/plodovi/

Як створити на одному деревці букет смаків і насолоди, прищепивши десятки різних сортів однієї й кількох плодових культур читайте ТУТ.

До вашої уваги аудіостатті про посадку кісточкових культур та догляд за садом інтенсивного типу персиків та абрикосів

Полюбляєте акції, тоді швидше заходьте на сайт нашого магазину в розділі «Акції».

Хочете бути в курсі всіх новин, тоді підписуйтеся наші сторінки в Facebook,  Instagram та YouTube-канал.

Придбати саджанці плодових дерев можна за посиланням. Обирайте рослини для дому, саду та городу, створюйте сад своєї мрії разом з експертами «СонцеСаду».

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram