Посадка груші та айви

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Висаджувати  грушу та  айва можна восени та ранньою весною. Перегляньте відео з експерткою «СонцеСаду» Оленою Кіщак, доктором сільськогосподарських наук, завідувачкою селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН Україн і ви правильно посадите саджанці айви та груші.

Головна умова до будь-якого саджанця — це добре розвинена коренева система і відсутність пошкоджень на молоденькому стовбурі.

Про основні вимоги до посадки дерев весною і восени розповідає наша експертка. Пам’ятайте, розмір посадкової ями в родючому і піщаному ґрунтах відрізняються. Які причини цього, розповідає відео.

Для посадки дерев в якості підживи використовують перепрілий перегній. Що робити, якщо ви маєте свіжий гній? Як розмістити в посадковій ямі місця щеплення на насіннєвих і  вегетативних підщепах та правильно її засипати землею з додаванням родючої суміші? Якою кількістю води підлити саджанець?

Місце щеплення айви на зиму прикривають землею, весною ж навпаки навколо нього роблять лунку. Як захистити молоді деревця від вітрів та вберегти їх від морозів? Дізнайтеся детальніше про особливості посадки, умови догляду за грушею та айвою з відео.

Садівників зацікавлять статті в рубриках «Груша» та «Айва» на сайті нашого «СонцеСаду».

Про обрізку колоновидних груш читайте тут.

Щоб ознайомитися з найбільш поширеними захворюваннями груші, їх профілактикою та лікуванням заходьте сюди.

Про десять правил вирощування груші можна дізнатися тут

Здійсніть мандрівку з «СонцеСадом» до обійстя Лесі Українки, щоб побачити грушу, плодами якої ласувала колись поетеса. 

Швидше тисніть сюди та дізнайтеся, як отримати центнер унікальних груш з одного дерева груші. 

Запланували закласти грушевий сад, тоді на часі будуть поради нашої експертки Валентини Лановенко для вас. Ви отримаєте вичерпну інформацію щодо правильної посадки дерев та дбайливий догляд за ними.

Чим корисна груша, її лікувальні властивості для організму можете дізнатися на нашому сайті

«СонцеСад» пропонує широкий асортимент саджанців груші та айви.

Пости про акції з вигідними цінами, статті з порадами експертів знайдете, підписавшись на наші сторінок у  FacebookInstagram, на YouTube-канал.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram