Післясадибний догляд за кісточковими

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Догляд за деревами після посадки – важливий етап у формуванні повноцінної культури. Про післясадибний догляд в перший рік росту і розвитку кісточкових дерев розповідає для «СонцеСаду» Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідувачка селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Щоб створити комфортні умови для росту та вкорінення молодого саджанця, за словами експертки, насамперед потрібно стежити за вологістю ґрунту та проводити боротьбу зі шкідниками.

Скільки разів поливати деревце в посушливий період та для чого знищувати бур'яни в пристовбурній смузі? Як доглядати за саджанцями черешні та вишні, якщо немає можливості часто приїжджати на дачну ділянку, слухайте поради експертки.

Чому потрібно замульчувати ґрунт біля молодого деревця та чим, розповідає Олена Кіщак. Про інші корисні поради щодо післяпосадкового догляду за кісточковими деревами від нашої експертки дізнайтеся з відео.

Різнотематичні статті про вирощування, догляд за плодовими деревами, боротьбу з хворобами та шкідниками, обрізку дерев та користі властивості фруктів читайте на нашому сайті у рубриці «Плодові».

Заходьте за посиланням і слухайте змістовну інформацію про посадку кісточкових культур: абрикоса, черешні та вишні, а також догляд за садом  інтенсивного типу персиків та абрикосів у наших аудіостаттях

Замовляйте саджанці плодових на сайті нашого магазину «СонцеСад».

Свіженькі пости про сорти рослин для дому, саду і городу чекають на вас на наших сторінках у Facebook, Instagram. Швидше підписуйтесь та отримайте інформацію про акції, новинки садівництва, городництва, цікаві статті та поради експертів. 

Завітайте на наш YouTub-канал, де знайдете багато корисної інформації про плодові дерева та зможете з порадами експерта легко доглядати за своїм садом.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram