Обрізка кісточкових після висаджування

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
18.05.2023

Щороку обрізаєте кісточкові дерева у своєму саду, але не вдається сформувати зручну крону, щоб не доводилося доставати плоди з високої драбини? Дивіться відео «Обрізка кісточкових після висаджування», в якому експертка Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідуюча селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України не лише розповідає, як правильно обрізати саджанці, щоб сформувати зручну крону, але й наочно демонструє весь процес з коментарями.

Незалежно від часу посадки молодого саджанця, обрізку кісточкових дерев  проводимо лише навесні. Чому не можна видаляти зайві гілки восени, розповідає фахівець у відео. Щоб у майбутнього деревця крона втішала красою, потрібно правильно задати штамб у кронованого саджанця. Якщо в кронованого саджанця вишні є три гілки, каже пані Олена, цього недостатньо для  формування повноцінної крони. Крона має складатися з 4-5 гілок. Скільки бруньок залишати на гілках? Перегляньте ролик, щоб скористатись порадами експертки. Також дізнайтеся про три основні помилки, які допускають садівники-початківці, при формуванні крони кісточкових дерев. Переглянувши відео, ви зможете уникнути цих помилок.

Завзятих садівників зацікавлять статті про посадку, догляд, обрізку плодових дерев, боротьбу з хворобами та шкідниками, вітамінний склад фруктів та смачні рецепти з плодів на нашому сайті у рубриці  «Плодові». «https://soncesad.com/statti/plodovi/

Сприймаєте аудіоінформацію, тоді слухайте наші аудіостатті про посадку кісточкових культур https://soncesad.com/audio/plodovi/zagalne-pro-plodovi/osoblivosti-posadki-kistochkovix-abrikosa,-chereshni-ta-vishni.html та догляд за садом  інтенсивного типу персиків та абрикосів. https://soncesad.com/audio/plodovi/zagalne-pro-plodovi/persik-ta-abrikos-%E2%80%94-perevagi-sadu-intensivnogo-tipu-dlya-kistochkovix.html 

За цікавими акціями, знижками на насіння, рослини, саджанці можна стежити на сайті нашого магазину в розділі «Акції».

«СонцеСад» пропонує широкий асортимент різноманітних сортів  саджанців плодових дерев за посиланням https://soncesad.com/katalog/sadzhanczi/plodovi/.

Більше корисних новин та порад від  експертів знайдете на наших сторінках у Facebook,  Instagram та YouTube-каналі https://www.youtube.com/@user-or3kt6tn2r/videos. Швидше підписуйтеся, щоб бути в курсі свіженьких постів.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram