Зимовий сорт яблуні з соковитою та хрусткою м'якоттю Флоріна

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.03.2024

У відеосюжеті особливостями сорту Флоріна поділилась кандидатка сільськогосподарських наук, старша наукова співробітниця Дослідної станції помології імені Л. П. Симиренка Варвара Волошина. За більш ніж 100 років своєї роботи ця наукова установа подарувала понад 30 нових сортів яблук, ідеальних саме для українських садівників.

Флоріна – сорт пізньозимового терміну достигання. Зимостійкість та посухостійкість хороша. Однією з важливих його ознак є імунність, це надає йому переваг перед іншими сортами та дозволяє вирощувати екологічно чисту продукцію, зовсім без оприскувань хімічними засобами. Це особливо важливо при виготовленні продуктів харчування для малечі, тому на сорт треба звернути увагу майбутнім батькам, бабусям і дідусям.

Селекціонери не помітили періодичності в плодоношенні, дає чудові сталі врожаї. З дорослого дерева можна зібрати до 70 кг яблук.

Збір урожаю проводять у жовтні, коли плоди уже набувають гарного малинового забарвлення. Плоди будуть добре зберігатися у прохолодному місці до червня.

У відеосюжеті ви побачите, який гарний вигляд має яблуня Флоріна.

Бажаємо приємного перегляду)

 

 Добірку статей про яблуні знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram.

  Підписуйтеся також на YouTube-канал. Чимало цікавих відеозустрічей з експертами з вирощування яблук чекає на Вас тут.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Акції»

  Купити саджанці яблуні Флоріна недорого можна на сайті «СонцеСад».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram