Яблуня Слава переможцям: улюблений сорт серед дітей

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
04.01.2024

У цьому відеосюжеті кандидатка сільськогосподарських наук, старша наукова співробітниця Мліївської дослідної станції помології Варвара Волошина показала аудиторії «СонцеСаду» плоди одного з найвідоміших та найпопулярніших сортів яблук мліївської селекції – яблуко Слава переможцям. Хоча його було виведено ще у 1928 році, він і досі не втрачає своєї популярності

Науковиця показала, як гарно і апетитно виглядає стигле яблуко сорту Слава Переможцям, навіть насінинки всередині насіннєвої камери торохтять при потрушуванні яблука.

Смакові якості чудові, користуються популярністю у дітей та дорослих.

Це сорт осіннього терміну достигання, шкірка набуває гарного червоного кольору наприкінці серпня. М'якуш ніжний, соковитий, при повному достиганні під шкірочкою м'якоть стає червонішою.

За спостереженнями фахівців молоді яблуні родять більшими плодами (до 250 грамів), чим старші. З 10-річного віку середня маса плоду 150 грамів.

 Сорт показує середню стійкість до хвороб, у вологі роки можливе ураження паршею.

Господарів завжди радує зимостійкість деревини та квіткових бруньок, також витривалість до зимових перепадів температур.

Під час перегляду відео ви почуєте детальні рекомендації науковиці по зберіганню урожаю, як можна продовжити термін зберігання, як створити оптимальні умови. Приємного перегляду.

 

  Добірку статей про яблуню знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися в розділі сайту «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram