Імунна яблуня Мир: переваги шедевру української селекції

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
29.12.2023

Мліївська дослідна станція помології імені Л. П. Симиренка ІС НААН України за більш ніж 100 років своєї роботи подарувала садівникам понад 30 сортів яблук. Доробки останніх років обов'язково будуть до вподоби споживачам, адже поєднують в собі низку корисних ознак. У цьому відеосюжеті кандидатка сільськогосподарських наук, старша наукова співробітниця станції Варвара Волошина поділиться з аудиторією «СонцеСаду» своїм останнім досягненням – яблунею Мир.

Чудовий зимовий сорт яблук Мир був внесений до Державного реєстру сортів в 2020.

Науковиця розповіла читачам «СонцеСаду» про особливості яблук  цього різновиду. Плоди мають дуже гарний смак, соковиті, солодкі, аромат посилюється по мірі дозарювання, навіть зовнішній вигляд покращується у сховищі. Лежкість яблук порадує, до квітня плоди спокійно зберігаються у сухому вентильованому сховищі.

Дерево середньоросле, крона куляста. Цінною особливістю сорту є його висока стійкість проти грибкових хвороб плодових. Тому практично не потребує обприскувань хімічними засобами, можна вирощувати екологічно чисту продукцію.

Варвара Волошина поділилась відгуками колег та садівників, які вже куштували плоди Миру та почали вирощувати його на своїх присадибних ділянках.

Розробка цього сорту тривала давно і коли він був добре перевірений, почали його готувати на внесення до Реєстру. Назва сорту життєва, вона про мрію кожного українця, особливо з лютого 2022 року.

Бажаємо всім нашим співгромадянам Миру. В наших містах і селах нехай буде Мир!

Яблуня Мир буде окрасою вашого саду.

 

 Добірку статей про яблуні знайдете на нашому сайті

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram