Обрізка черешні та вишні

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Черешні та вишні, як і всі плодові культури, потребують догляду. Про обрізку молодих дерев розповідає глядачам «СонцеСаду» Олена Кіщак,  доктор сільськогосподарських наук, завідувач селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Для посадки черешні та вишні, за словами експертки, годяться одно- або дворічні саджанці. Неважливо, коли ви посадили деревце, восени чи навесні, обрізку черешні та вишні здійснюють весною, коли минула загроза заморозків. Фахівець запевняє, що  перша обрізка є надзвичайно важлива: нею закладаємо штамб дерева. Як обрізати саджанці, в яких протягом першого року життя не виросло достатньо пагонів? Які гілки видаляти у дерев з двома, трьома пагонами, щоб сформувати округлу крону з пониженою зоною плодоношення? Про все це дивіться у відео. Тоді ви легко зможете надати своїм вишням і черешням потрібної форми. Також дізнайтеся, як обрати ідеальний саджанець черешні? Крім того, Олена Кіщак дає поради щодо обрізки пірамідальних сортів вишні та черешні.

Пропонуємо ознайомитися зі статтями про черешні та вишні на сайті. 

Все про посадку черешні, догляд за нею можна дізнатися ТУТ. 

Стаття «Вишня і черешня — сестри по крові» інформує  про схему посадки черешні, сорти вишні, омолодження дерев. 

Як з десяти сотих черешні може вродити півтори тонни плодів дізнайтеся, клацнувши сюди.

Якщо вам цікаво, чим саме цінна черешня, чому її ягоди вважаються ліками та до яких хвороб вона стійкіша, тоді читайте факти про неї тут.

 Які саме хімічні чи біопрепарати використовувати для черешні, розповів експерт Василь Бондарчук, представник компанії Бадваси, яка є відомим дистриб'ютором і виробником засобів захисту рослин та добрив.

Стигла черешня може розтріскуватися. Чому таке стається і як уникнути проблеми розповів спеціліст Мартін Єршов.

 Пропонуємо ознайомитися зі усіма статтями про черешні та вишні на нашому сайті.

   Ознайомитися з широким асортиментом саджанців черешні, можете за посиланням.

Вирощуйте і смакуйте корисні та соковиті ягоди!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram