Черешня та вишня: посадка

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
17.05.2023

Саджати дерева можна восени та навесні. З технологією посадки черешні та вишні знайомить «СонцеСад» Олена Кіщак, доктор сільськогосподарських наук, завідувачка селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Найкращий час для посадки черешні та вишні, за словами експертки, – весна. Хоч посадкову яму краще підготувати з осені, заправляючи родючою сумішшю. Про найсприятливіший період вирощування черешні навесні дізнаєтеся з відео.

Як правильно обрати саджанці кисло-солодких ягідних культур? Якого розміру має бути посадкова яма для родючого чи  піщаного ґрунтів? Яку підживу та в якій кількості додавати в землю? Про розміщення місця щеплення саджанця та полив дерева, слухайте у відео.

Захистіть кореневу систему молоденького деревця від ненажерливої личинки хруща. До речі, білити одно-дворічні деревця, за словами фахівця, не потрібно. Що робити, якщо ви придбали улюблений саджанець у травні?

З порадами Олени Кіщак щодо посадки й догляду за  молодими фруктовими деревами, ваші вишеньки-черешеньки швидко вкореняться, гарно ростимуть і подякують вам за догляд першими соковитими  плодами.

Більше інформації щодо посадки, догляду, обрізки, підживлення, захисту від хвороб і шкідників черешні та вишні читайте в тематичній рубриці за посиланням. 

Садівників зацікавить аудіостаття про особливості посадки абрикоса, черешні та вишні.

З окремими сортами вишні і черешні Ви можете ознайомитися на нашому YouTube-каналі: Валерій Чкалов, Дачниця, Крупноплідна.

Вишнево-черешневі гібриди Солідарність, Сіянець Туровцевої, Зустріч.

Такі сорти вишні, як Ранній десерт ,Шалунья .

Замовляйте рослини для дому, саду і городу зі знижками на сайті розділ «акції»

З оновленими постами знайомтеся на наших сторінках у Facebook,  Instagram.

Обирайте саджанці черешні  та

вишні на нашому сайті.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram