Як правильно садити сливи

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.02.2023

Серед фруктових дерев популярністю в садівників користується слива. Як правильно садити саджанці сливи та формувати крону, дізнайтеся з відео «СонцеСаду». З технологією посадки кісточкової культури знайомить нас  Олена Кіщак,  доктор сільськогосподарських наук, завідувач селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Серед усіх кісточкових культур слива найменш вибаглива до посадки. Її можна висаджувати як восени, так і навесні. Проте, як наголошує експерт, найкраще  садити саджанці восени за два тижні до повного замерзання ґрунту. Дізнайтеся з відео, чому саме в цей період? Пані Олена наголошує, що посадкову яму для сливи краще готувати з осені. Якого розміру вона має бути для того, щоб деревце добре вкоренилося, та чим висаджування сливи у піщаний ґрунт відрізняється від звичайного? Які вимоги до внесення органічних добрив на одну посадку? До речі, місце щеплення сливи під час висаджування потрібно розміщувати трохи вище від рівня ґрунту, а сам саджанець поливати великою кількістю води. Про всі тонкощі посадки саджанця сливи ознайомтесь у нашому відео. Тому швидше дивіться ролик і разом із фахівцем вчіться правильно садити та формувати крону сливи.

Вибрати саджанці солодких, соковитих слив можна за посиланням.

З добіркою тематичних матеріалів про смачний фрукт можна ознайомитися на сайті «СонцеСаду».

Про агротехнічні особливості вирощування слив дізнайтеся ТУТ.

Завзятих садівників зацікавлять статті «Алича та слива – урожайна злива», «Сливова родина» та «Слива — цінність кожного саду».

З інформацією як зміцнити здоров’я, додаючи до раціону сливи й виноград, можна ознайомитися, натиснувши сюди.

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах  FacebookInstagram, і будьте в курсі всіх агроновинок.

Полюбляєте акції, тоді вам сюди на сайт розділ «акції».

Більше пізнавального відео та порад експертів можна отримати на нашому Ютуб-каналі.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram