Літнє формування персика та як зробити персик швидше червонішим

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
02.01.2024

В очікуванні урожаю персиків садівникам потрібно докласти чимало зусиль: поливати, обробляти, підживлювати плодові дерева. Літня обрізка персика – окрема наука. Секретами правильної літньої обрізки поділився з аудиторією «СонцеСаду» помолог, консультант із кісточкових культур Любомир Стельмащук. Але результат вартий будь-яких зусиль.

Пан Любомир показав як вирощуються персики у його садовому господарстві. Більше половини посадкової площі засаджено персиками Олд Стар.

Саме на прикладі такого дерева досвідчений садівник показав, як правильно обрізати персики влітку. Основна мета літньої обрізки – забезпечення максимального доступу світла до достигаючих плодів. Достатнє освітлення крони також сприяє правильній закладці квіткових бруньок і доброму урожаю на наступний рік.

Які гілки потрібно вирізати, автор детально показує у відеосюжеті. Вертикальні пагони або такі, що ростуть всередину крони обов'язково вирізають без жалю, на скільки їх треба укоротити фахівець показує у відеосюжеті.

Цікаво буде почути про причини зав'язування малих плодів на дереві. Оскільки персик значною мірою отримує живлення від листя пагону зав'язування, то на пагоні повинно бути не менше 20 листків, в яких буде відбуватись фотосинтез і виробляється цукор для плодів.

Важливо визначитись, що для Вас головне, отримати урожай рум'яних персиків товарного вигляду чи отримати смачні солодкі плоди. Адже часто це несумісні поняття. Які головні помилки при обрізці дерев допускають недосвідчені садівники розказав і показав господар у відеосюжеті.

 

 Добірку статей про персики знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram