Поради по вирощуванню чорного горіха

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.02.2024

Оскільки чорний горіх для України культура досі екзотична, то до посадки цього дерева не можна віднестися, як до справи буденної. Всі важливі питання редакція «СонцеСаду» задала відомому садівнику і можливо, садівнику з найбільшим досвідом саме по цій культурі – Михайлу Костюку. Всім відомо, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути, бажаємо приємного перегляду. 

 

В інформаційному просторі багато інформації про чорний горіх, про його користь та цінність. Посадити цю культуру нас може спонукати кілька причин:

► вирощування на ядро та разом на листя для особистих потреб;

► вирощування на горіх для реалізації;

► вирощування на лист для реалізації.

Залежно від мети і обирають відповідну схему посадки. У відеосюжеті експерт поділиться власними спостереженнями, які схеми оптимальні для кожної потреби.

Цікаво буде подивитись, як виглядає однорічний, дворічний саджанець чорного горіха.

Також ви почуєте якого догляду потребує ця культура першого року після посадки, що важливо і на що варто звернути увагу.

Пан Михайло має власний багаторічний досвід захисту рослин від хвороб. По його спостереженнях користь мікоризи для цієї мети важко переоцінити.

Як використовувати простір біля молодих підростаючих дерев? На це питання автор дав свою відповідь – у міжряддя він садить гарбузи та отримує чудовий урожай.

 Замовити якісні саджанці чорного горіха можна на нашому сайті.

 Добірку цікавих статей про горіхи знайдете тут.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Наші акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram