Листя чорного горіха: цінність та способи використання

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.02.2024

Чорний горіх — особливий представник родини горіхових. Містить чимало цінних речовин, але найбільше його прославив – юглон, речовина з рядом лікувальних властивостей. Редакція «СонцеСаду» відвідала сад Михайла Костюка в с. Банюнин Львівської обл. і на власні очі побачили, як росте ця дивовижна рослина.

Чорний горіх як природний антибіотик зупиняє розвиток бактерій, виводить токсини, вбиває паразитів, покращує травлення, стабілізує роботу кишківника.

Садівник Михайло Костюк поділився своїм досвідом вирощування чорного горіха, своїм враженням і захопленням від цієї чудової рослини.

Також він розповів, як правильно й коли потрібно збирати листя для конкретних цілей, які плоди та листя не підходять для створення ліків на основі чорного горіху.  

У відеосюжеті ви побачите на власні очі, як підприємець готує деякі цілющі настої на власному виробництві. Також він поділиться цінами на свої концентрати.

Які смачні, ароматні та корисні чаї готують з листя чорного горіха! Також пан Михайло поділився кількома цікавими рецептами страв з чорного горіха.

Ліки з чорним горіхом допоможуть при лікуванні дуже багатьох хвороб, в тому числі онкологічних. Дуже ефективні мазі з цією рослиною для лікування різноманітних хвороб шкіри.

 Замовити якісні саджанці чорного горіха можна на нашому сайті.

 Добірку цікавих статей про горіхи знайдете тут.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися у розділі сайту «Наші акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram