Інтенсивна технологія вирощування фундука: отримаєте втричі більше врожаю

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
27.05.2024

Головна мета господаря при комерційному вирощуванні – отримати максимальний урожай на своїй ділянці. Експерт з вирощування фундуку Ігор Цибенко поділився з редакцією «СонцеСаду» своїми доробками у напрямку інтенсивного вирощування фундуку.

Вже більше 10 років герой відеосюжету наполегливо і з ентузіазмом займається промисловим вирощуванням фундуку, тому йому є чим поділитись з глядачами нашого каналу.

Ви на власні очі побачите як виглядає експериментальний сад з інтенсивного вирощування фундуку, він відрізняється щільнішими посадками. З власного досвіду пан Ігор радить садити саджанці на відстані 1–1,5 м. При щільнішій посадці рослинам буде недостатньо сонця, погіршиться вентиляція куща та збільшується загроза хвороб плодів та куща. Відстань між рядами у 3,5–4 метри достатня для догляду за садом.

Садівник зауважив, що різні сорти фундуку мають особливості формування, яких обов'язково варто притримуватися, щоб отримати гідний урожай. Розробкою нових способів формування крони та догляду він займається наполегливо й отримує все вищі та вищі результати.

При звичній класичній схемі посадки 3 на 5 метрів з гектара можна отримати максимально 3 тонни урожаю. Підприємець запевняє, що при щільних насадженнях можна зібрати втричі більший урожай при подібних витратах праці і ресурсів. Саме тому він вже кілька років користується таким методом.

На цій ділянці крону формують подвійним веретеном. При перегляді сюжету ви побачите на власні очі принципи обрізки, які будуть запорукою стабільно високого урожаю. Вони підійдуть і для комерційного вирощування і для обмеженого присадибного.

 

 Добірку статей про горіхи знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал. Добірка цікавих сюжетів чекає на вас у плейлисті «Горіх: фундук, ліщина».

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, у розділі «Акції»

Купити саджанці фундука

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram