Фундуковий бізнес на Одещині

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
02.11.2023

В липні 2023 року редакція СонцеСаду відвідала Всеукраїнську горіхову конференцію. Цікавою та інформативною була доповідь Максима Шейко, директора компанії «Філберт», який вже 8 років будує фундуковий бізнес на Одещині. Максим люб'язно поділився своїм досвідом, про який наш наступний відеосюжет. Запрошуємо до перегляду.

Вирощування будь-якої культури в промислових маштабах - це непроста річ. Впровадження нових технологій, зручна і швидка преробка та сортування вирощеної продукції вимагає використання сучасних методів механізації та автоматизації  в господарствах та великих капіталовкладень у виробництво.

З якими проблемами стикався виробник в 2020-2021 роках? Найперше, це недовіра реалізаторів продукції до українського виробника фундуку, майже всі реалізатори вимагали гарантій безперервних поставок продукції протягом всього року.

Тому в 2022 році наше підприємство вирішило орієнтуватись на глибоку переробку фундуку. Отримавши грант від міжнародного фонду, підприємець почав будувати завод по переробці фундуку, на якому було встановлено італійську переробну лінію.

Поступово вирішували всі питання, які виникали, і виробництво запрацювало. Знайшлися постійні клієнти, збільшилися обсяги реалізації і, навіть, довелося шукати постачальників вирощеного фундука, оскільки власного не вистачало.

Якщо ви хочете більш детально дізнатися, яка основна проблема всіх виробників фундуку в Україні і чи варто за це братися взагалі, тоді запрошуємо вас до перегляду цього відеосюжету.

 

Добірку статей про фундуку знайдете на нашому сайті.

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції». 

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram