Обрізка абрикоса під час посадки

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Полюбляєте абрикоси, але діставати сонячні плоди з високого дерева незручно? Дивіться наше відео, в якому доктор сільськогосподарських наук, завідувачка селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України Олена Кіщак не лише розповідає, але й демонструє, як обрізати кроновані та розгалужені саджанці абрикоса, щоб дерева були компактними.

Обрізку абрикоса завжди проводимо навесні, у  другій декаді квітня. Фахівець рекомендує залишати штамб 50 см. Як правильно виміряти його? Для чого видаляти на саджанці розгалуження пагонів? Яка відстань має бути між гілками, щоб повноцінно розвивалася крона? Як весняними обрізками сформувати кущоподібне деревце абрикоса, з якого зручно зривати плоди? Про довжину нижніх і верхніх гілок у розгалуженого штамба саджанця розповідає наша експертка в ролику. В абрикоса небажано допускати зближене розміщення між собою гілочок. Про всі тонкощі формування крони абрикоса дає поради фахівець у відео, а також розповідає, як сформувати гілки другого порядку.

Більше цікавих статей про абрикос можна знайти на нашому сайті в рубриці «Абрикоси».  

Вагаєтеся чи приживеться абрикос у вашому регіоні, тоді читайте статтю «Абрикос без проблем або як виростити абрикос в Україні». 

Як доглядати за абрикосами, щоб ласувати соковитими плодами дізнайтеся ТУТ. 

Про цілющі властивості абрикоса, як джерела цінних речовин та енергії, користі для організму розповідає стаття «Абрикос. Серце сонячного плоду»

Абрикос – теплолюбний фрукт. Дізнайтеся, як вберегти абрикосовий сад від морозів, клацнувши сюди. 

Прослухайте інформацію у наших аудіостаттях про посадку кісточкових: абрикоса, черешні та вишні та доглядайте за садом інтенсивного типу персиків та абрикосів, вчасно проводячи обробку дерев від шкідників .

Пропонуємо широкий вибір саджанців абрикосів на нашому сайті. Обирайте соковиті плоди разом з «СонцеСадом». 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram