Формуємо нижній ярус крони абрикоса

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Один із важливих етапів догляду за садом — це своєчасна обрізка дерев. Як правильно сформувати крону однорічного саджанця абрикоса розповідає аудиторії «СонцеСаду» Олена Кіщак,  доктор сільськогосподарських наук, завідувач селекційно-технологічного відділу Інституту садівництва НААН України.

Сформуйте кущоподібну крону абрикоса з пониженою зоною плодоношення разом з нашим експертом. На однорічному деревці з 4-ма гілками нижнього ярусу пані Олена показує, як правильно видаляти зайві пагони. Чим більше  бруньок на нижніх  гілках, тим повільніше ростиме дерево вверх,  а урожай збирати зручніше. Як обрати центральний провідник від рівня зрізу нижнього ярусу молодого деревця? Якої висоти він має бути? Чому бічні гілки від центрального провідника мають розходитися на понад 45 градусів? Перегляньте наше відео й знайдете відповіді на всі запитання. До речі, щоб  сформувати більш кущоподібну крону, фахівець рекомендує не закладати другий ярус гілок. Вертикальні пагони експерт радить вирізати та стежити, щоб крона розросталася рівномірно на одній висоті. Бічні гілки підпорядковуємо до центрального провідника.

Любителів абрикосів зацікавлять тематичні статті про сонячний плід на нашому сайті. 

Про вирощування абрикосів в Україні можна почитати тут

Скористайтеся порадами експертів щодо догляду за абрикосовим садом. 

Про цілющі властивості помаранчевих плодів та їх користь для організму читайте у матеріалі «Абрикос. Серце сонячного плоду». 

Дізнайтеся також, як вберегти абрикос і персик від морозів, клацнувши сюди. 

Про особливості посадки та обрізки кісточкових дерев слухайте в аудіоматеріалі. Стежте за нашими постами в соціальних мережах на сторінках  FacebookInstagram.

Інформацію про акції можна знайти на сайті розділ «Наші акції».

Підписуйтесь на наш YouTube-канал, щоб отримувати поради експертів з питань вирощування рослин.

Оберіть саджанець улюбленого абрикоса на сайті «СонцеСаду» 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram