Дітей за вуха не відтягнете: дієтична кукурудза Білий кролик

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
31.10.2023

Кукурудза – злак мексиканського походження дуже популярний в Україні. Вітчизняні селекціонери невпинно працюють і створюють щороку нові сорти, які задовольняють потреби споживачів. Селекціонер та засновник компанії «Мнагор» Михайло Нагорняк люб'язно ділиться перевагами нового сорту кукурудзи Білий кролик у нашому новому відеосюжеті.

Чому цей сорт отримав таку назву? Пан Михайло розповів цікаву історію, як один з перших його клієнтів закупив партію насіння цієї кукурудзи для висіву і виявилося, що зелена частина рослини чудово підійшла для  вигодівлі його кроликів породи Білий український в червні-липні, коли не вистачало зеленої маси для тварин. Цей приємний епізод і подарував назву цьому сорту.

Кожне стебло сорту закладає по три качани та формує додаткові пасинки. Але це вас не повинно турбувати, оскільки рослина саморегулюється і в умовах засушливого літа буде наливати лише два верхні качани.

Чому новий сорт Білий кролик набирає популярності в українських городників? – на це питання з радістю вам відповість селекціонер Михайло Нагорняк.

В інтернет-магазині «СонцеСад» ви можете замовити якісне насіння кукурудзи Білий кролик прямо від виробника.  

 

 Добірку статей про кукурудзу знайдете на нашому сайті

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram