Чому кукурудза корисна для вагітних

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.05.2024

Про користь кальцію для організму людини говорять і пишуть багато. У цьому відеосюжеті В. Заверталюк, директор Дніпропетровської дослідної станції Інституту овочівництва та баштанництва НААН розкаже, яка рослина нашого городу може стати для нас доступним джерелом кальцію.

Всі ми знаємо, яку важливу роль відіграє кальцій в організмі людини. Це насамперед міцні кістки та здорові зуби. Емаль зубів складається майже на 60 % з кальцію.

Особливо зростає потреба в кальції у вагітних жінок, коли формується кісткова тканина, зуби, волосся, нігті малюка. Перебуваючи в утробі  матері, дитина бере кальцій з материнського організму. Тому часто під час вагітності погіршується стан кісток, руйнуються зуби, ламаються нігті у жінок. Недаремно, у багатьох вагітних виникає бажання їсти крейду, як постачальника кальцію.

Але є набагато смачніше і корисніше джерело кальцію – це цукрова кукурудза. Це найкраще природне джерело кальцію для вагітних, у цьому переконаний Володимир Заверталюк, кандидат сільськогосподарських наук, директор Дніпропетровської дослідної станції Інституту овочівництва та баштанництва НААН.

Мексиканців називають білозубою нацією, тому що вони споживають 160 кг цукрової кукурудзи у рік на одну особу. В той час, коли українець споживає лише 12 кг цього злаку на рік. Вчений у відеосюжеті закликає споживати побільше цукрової кукурудзи і не матимемо проблем з нестачею кальцію в організмі. І як наслідок, завжди матимемо білосніжну посмішку, гарний стан кісток і волосся. Адже кальцій кукурудзи легко засвоюється і має високу біологічну активність і доступність.

Замовити насіння найкращих сортів кукурудзи можна за посиланням.

 Добірку статей про кукурудзу знайдете на нашому сайті.

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. 

Підписуйтеся також на наш YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися, зазирнувши до розділу «Акції» нашого сайту. 

 

LinkedIn
WhatsApp
Telegram