Картопля Королева Анна

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
25.05.2023

Сорт Королева Анна має свої переваги та свою звабливість,» – ділиться виплеканим врожаєм із читачами «СонцеСаду» Ігор Завадський, директор компанії-виробника картоплі «Солана Україна» та розповідає про її привабливість та нюанси вирощування у відео «Королева Анна. Картопля з королівським характером»:

Розповідь про картоплю Королева Анна з відео також слухайте у нашому подкасті:

Високоврожайний сорт з гарними привабливими ідеально рівними картоплинками. Ідеальні подовжено-овальні бульби вагою 85-135 г з дрібними вічками та золотистою шкіркою. М'якоть картоплин кремово-жовтого відтінку.

Картопля сорту Королева Анна має просто чудовий смак, при термічній обробці не темніє, не розварюється, гарна для картопляного пюре, салатів, супів, смаження та запікання. Містить крохмалю 12-16%.

Сорт середньораннього терміну дозрівання. Відмінна молода картопля, яку можна отримувати вже через 45 днів від появи сходів. Повністю дозріває через 80-90 днів. Унікальна врожайність сорту Королева Анна складає 495 кг із сотки.

Картопля сорту Королева Анна відмінно адаптована до будь-яких несприятливих умов та складнощів клімату. До ґрунтів невибаглива. Любить добре освітлені денним сонцем ділянки. Не терпима до застою води у ґрунті.

Бажано висаджувати картоплю сорту Королева Анна в прогрітому сонечком ґрунті. Можлива посадка крупних і дрібних картоплин, найкращими будуть картоплинки розміром 35-55 мм.

Укладаємо картоплинки вгору паростками на глибину 8-10 см. Густота посадки рекомендована 35-40*70-75 см. Догляд за культурою передбачає розпушування, полив і підживлення азотовмісними добривами.

Сорт картоплі Королева Анна має високу стійкість до різного виду вірусів, до фітофторозу, золотої нематоди та парші звичайної, а також має імунітет до раку картоплі.

Картопля сорту Королева Анна добре витримує транспортування, зберігання та миття.

«Сорт, який виглядає як Королева, вимагає від вас, щоб до нього ставились як до королівського роду.

Вона потребує зрідженої посадки, додаткового простору,  азоту, любові та ніжності при збиранні, тому що в неї тонка шкірка та в неї майже скриті вічка. Це для посадки дуже важливо, тому що якщо паростки прокльовується, вони здираються. Заглибин немає, де могли б проклюнутися паростки картопельки. Тому важливо зберегти вічко від здирання. Всіх цих елементів треба дуже чітко дотримуватися.

Але її колір, здатність митися, шліфуватися, блищати – на прилавках Королева Анна має найвищої якості товарний вигляд. Такої шикарності, як має картопля сорту Королева Анна найти нереально.

Королева Анна – неймовірно класний сорт. Коли вона росте на чорних торф’яниках, коли її викопуєш -  оця блискуча Королева Анна і чорна земля навкруги – немов ніч і яскраве зоряне небо.

Дізнатися набагато більше корисної інформації щодо вирощування, догляду та вітамінного складу овочевих рослин ви можете зі статей рубрики «Овочі»

✔ Якщо вам зручніше під час своїх невідкладних справ слухати аудіозаписи з новою інформацією про садівництво і городництво, переходьте за посиланням у розділ «Аудіо статті»

Як виростити розкішний врожай картоплі на неродючому ґрунті слухайте у цьому аудіозаписі. 

У «СонцеСаду» ви знайдете неймовірну кількість найцікавіших родючих сортів насіння, рослин та саджанців у розділі «Каталог».

 Приємні акційні пропозиції та цікавенькі знижки нашого магазину знаходяться у розділі «Наші акції».

Завжди корисні поради, нові знання та приємні новини садівництва читайте, слухайте та дивіться на наших сторіночках у Facebook, Instagram та на YouTube-каналі«СонцеСаду». Підписавшись, ви завжди будете в курсі свіженьких постів.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram