Гранада. Картопля, яку любить вся Україна!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
05.12.2023

Редакція «СонцеСаду» відвідала компанію «Солана Україна», яка є представником німецької агрофірми «Солана». Ігор Завадський, директор компанії-виробника картоплі, провів для нас екскурсію ділянками з різнимим сортами. Детальніше він зупинився і розказав, які особливості сорту Гранада роблять його лідером на ринку картоплярства.

Гранада – це сорт, який знає і любить вся Україна. Це новий перспективний сорт столового призначення, який був створений агрофірмою «Солана» в Німеччині. Період вегетації складає 100 днів. За цей час формується до 14 картоплин, вагою близько 250 грамів. Її бульби мають ідеальну форму зручну для чищення. Шкірка жовтувата, гладенька, вічка не глибокі. М'якоть світло-жовтого кольору. Використовувати господині її можуть для будь-яких страв: і смажити, і тушкувати, і варити, і запікати.

Для вирощування цієї картоплі не потрібно докладати багато зусиль. Цей сорт дуже добре росте. На родючій землі вона ростиме і в посуху, і при зливах – картопля дуже стресостійка.

Стійкість проти більшості хвороб – додатковий плюс, адже городники так багато зусиль витрачають на боротьбу з хворобами рослин.

 Цікаву інформацію про картоплю знайдете на нашому сайті

 Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook, Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

 Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайті, розділ «Акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram