Високоврожайний гарбуз Український багатоплідний

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
31.10.2023

Якщо ви шукаєте сорт гарбуза універсального призначення, який підходить як для вирощування на насіння, так і для вживання у їжу, то Український багатоплідний для вас. У цьому відеосюжеті Володимир Заверталюк, кандидат сільськогосподарських наук, директор Дніпропетровської дослідної станції Інституту овочівництва та баштанництва НААН розкаже нам про позитивний досвід вирощування гарбуза Український багатоплідний.

Експерт щедро ділиться зворотним зв'язком від агрономів та господарів, розповідає чому цей різновид такий популярний.

Урожайність гарбуза сорту Український багатоплідний вражає. Вона може складати до 60 тонн з гектару, це відповідає 500 кг сухого насіння. При достатньому внесенні добрив, розумному поливі кожне стебло родить 4-5 великих гарбузів.

М'якоть у цього сорту чудово підходить для приготування каші, соку, цукатів, смак гарбуза не такий яскравий, як у мускатних сортів.

Пан Заверталюк розповів про гарбузовий чай і його користь.

Автор ділиться особливостями та результатами вирощування цього сорту у різних областях України, тому що кліматичні особливості значною мірою впливають на майбутній урожай.

Чому сорт Український багатоплідний користується популярністю у фермерів, чому його беруть для відгодівлі курей – на ці питання відповідає експерт у цьому відеоматеріалі.  

Приємного перегляду!

 

Добірку статей про гарбузи знайдете на нашому сайті

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

LinkedIn
WhatsApp
Telegram