Способи вирощування квасолі і догляд

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
14.12.2022

Фаворитка бобових — квасоля — улюблениця українських господинь. Стручкова, кущова, витка, яку тільки квасолю не зустрінеш на грядці у доброї ґаздині.

Здавалося, що нового можна дізнатися про вирощування квасолі. Але переглянувши відеоролик «Як правильно вирощувати квасолю», Ви приємно здивуєтеся. Отримаєте вичерпну інформацію про способи, методи і терміни посіву квасолі зі збереженням часу і сил на посадку як на великих гектарних площах, так і в домашніх умовах.

Про тонкощі посіву механізованим і ручним способом розповідає Інна Темченко, заввідділом лабораторії селекції зернових і бобових культур Інституту кормів і сільського господарства Поділля. Перегляньте відео і ви дізнаєтеся, чому збільшується відстань між посівом насінин при міжрядді 30 см?

Як сформувати кущовий посів квасолі звичайної за допомогою сівалки для крупнозернистих культур вітчизняного виробництва ділиться Юрій Векленко, завідувач відділом польових кормових культур Інституту кормів і сільського господарства Поділля. Експерт продемонструє глядачам як сіяти квасолю ручною сівалкою для формування рядкового посіву.

Про терміни посіву квасолі читайте у статті.

Чим відзрізняється квасоля Лімська від інших сортів, її корисні властивості розповість матеріал.

Про квасолю як дієтичний овоч, її користь для здоров’я дізнайтеся ТУТ.

Все про про вирощування, догляд і способи збирання витких сортів квасолі розповість стаття «Витка квасоля — економна і щедра».

Про спаржеву квасолю читайте у статтях «Спаржева квасоля — ніжний смак і максимальна користь» та «Спаржева квасоля: вирощуємо не плоди, а "обгортку"» .

Замовляйте улюблений сорт квасолі на сайті «СонцеСаду».

LinkedIn
WhatsApp
Telegram