Як виростити штамбову троянду

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Чи бачили ви коли-небудь трояндове дерево? Неймовірної краси штамбовими трояндами можна милуватися в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка. Про особливості вирощування штамбової троянди та догляд за нею розповідає глядачам «СонцеСаду» Олена Рубцова, доктор біологічних наук, куратор саду троянд ботсаду ім. М.М. Гришка.

Штамбові троянди - це декоративне деревце, щеплене на шипшині на певній висоті. За словами експертки, своєю красою вона не поступається  звичайним кущам королеви квітів. Коли та як правильно  прищепити троянду на  штамбі? На якій висоті приживлювати гілку?

Які сорти троянд найкраще підходять для штамбів? Чому не варто прищеплювати високорослі троянди? А  компактні кущі та виткі сорти королеви квітів навпаки красиво дивитимуться на штамбі. Про все це дізнайтеся з порад пані Олени в нашому відео. 

«СонцеСад» пропонує вам переглянути цикл тематичних статей на нашому сайті в рубриці «Троянди». Тут ви знайдете матеріали про вирощування, догляд, різноманітність сортів троянд,  профілактику захворювань, створення букетів і навіть рецепти страв з пелюсток королеви квітів.

Вибрати найкращий сорт допоможе матеріал «Десятка найкращих троянд».

Про поєднання різних сортів груп троянд у ландшафтному дизайні можна прослухати в аудіостатті.

З порадами, як вирощувати троянди в кожному регіоні Україні, ознайомтеся ТУТ.

Дайте друге життя старим кущам троянд. Допоможе вам у цьому стаття «Догляд за дорослою трояндою: пересадження великих кущів, щеплення»

Трояндолюбів зацікавлять також інші відеоінтерв’ю про королеву квітів на нашому YouTube-каналі. Тому швидше підписуйтеся та переглядайте ролики.

 Сповіщення про новинки рослин для дому, саду та городу отримуйте зі сторінок у  Facebook , Instagram.

 Полюбляєте акції та знижки, тоді заходьте на сайт розділ «акції»

У нас ви знайдете широкий асортимент сортів троянд для створення дивовижних ландшафтних композицій.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram