Вкриваємо троянди на зиму

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
22.02.2023

Королева квітів цвіте на клумбі біля будинку з літа до пізньої осені. Як вберегти витончені кущі від морозів взимку, щоб наступного року знову милуватися чарівними суцвіттями і насолоджуватися п’янким ароматом? Про способи укриття троянд на зиму ділиться з аудиторією «СонцеСаду» Олена Рубцова доктор біологічних наук, куратор саду троянд ботсаду ім. М. М. Гришка.

Найпростіший спосіб і, мабуть, найбільш відомий — це обгортання кущів троянд ґрунтом, що є біля них. На скільки сантиметрів пригорнути трояндовий кущ землею? Що робити, якщо навколо рослини недостатня кількість ґрунту? Другий спосіб  — повітряно-сухий. Що це означає та  як захистити в цей спосіб троянди від обмерзання? Про укриття  штамбових троянд, дізнайтесь з відео.

Відомо, що мульчування покращує стан ґрунту та є додатковим джерелом підживи для рослин. Про органічні матеріали для мульчі під троянди розповідає експерт. Інколи ми використовуємо для мульчі тирсу. Проте пані Олена застерігає про небезпеку, яку несе з собою таке мульчування. Подбайте про захист від морозів королеви квітів з осені, тому швидше переглядайте наше відео.

Створюйте дивовижні розарії разом з «СонцеСадом». Тут знайдете цікаві статті про вирощування, догляд, сорти троянд, лікування захворювань, рецепти страв з пелюсток королеви квітів.

Бажаєте урізноманітнити свою клумбу кущами троянд і вагаєтесь над вибором сортів, тоді матеріал «Десятка найкращих троянд» допоможе вам у цьому.

 Найрізноманітніші ландшафтні рішення з поєднанням різних сортів троянд в дизайні можна прослухати в аудіоматеріалі.

 Щоб вирощування троянд було в насолоду, ознайомтеся з інформацією про його особливості для кожного регіону Україні.

Більше свіженької інформації отримуйте з наших сторінок у  Facebook,  Instagram. Підписуйтеся також на YouTube-канал.

Все про акції та знижки на рослини дому, саду та городу можна дізнатися на сайт розділ «акції»

 «СонцеСад» пропонує широкий асортимент сортів саджанців троянд з найрізнобарвнішими квітами. Замовляйте улюблені кущі ТУТ.

LinkedIn
WhatsApp
Telegram