Розарій біля будинку своїми руками

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
06.03.2023

Троянди — одна з найкращих культур декоративного садівництва і ландшафтного дизайну. Існує майже 30 тисяч сортів троянд, які поділяються на садові групи. Дивіться відео «Троянди у ландшафтному дизайні ч.1», в якому  доктор біологічних наук, куратор саду троянд Національного ботанічного саду ім. М. Гришка Олена Рубцова розповідає про різноманітні групи троянд, їхні сорти та оригінальні ландшафтні композиції з королевою квітів.  

Експертка запевняє, що з троянд можна створювати рабатки, живоплоти, бордюри,  арки, трельяжі, невеличкі альпійські сади з мініатюрними кущами. Хоча вважається, що троянди бояться холоду, проте є група цих квітів, які здатні витримувати морози до -35 °C без укриття? Про них розповідає фахівець у ролику. Які сорти троянд найкраще підходять для солітерної посадки? Чим характеризується група англійських троянд? В яких ландшафтних композиціях гідне місце належить найбільшій групі королеви квітів — чайно-гібридним трояндам? Дізнайтеся про сорти мускусних троянд та чим вони відрізняються від інших. Швидше клацайте на відео для  отримання необхідної інформації від експертки.

Разом з «СонцеСадом» обирайте улюблені квіти за сортами, кольорами,  висотою, стійкістю до хвороб, щоб створити оригінальний розарій на своєму подвір’ї.

Експериментуйте, поєднуючи різні сорти груп троянд в ландшафтному дизайні, прослухавши аудіостаттю.

Заходьте на сайт нашого інтернет-магазину в рубрику «Троянди» , та отримуйте інформацію, яка вас зацікавить.

Витончена красуня саду схильна до атак шкідників і хвороб. Побороти їх допоможе матеріал «Чорна плямистість троянд: народні способи лікування та профілактика».

Швидше клацайте сюди і ви дізнаєтеся, як збільшити тривалість життя кущів троянд, яким 8-10 років.

Більше відеоінформації на нашому YouTube-каналі.

Свіженькі пости про рослини, насіння, саджанці знайдете, підписавшись на сторінки «СонцеСаду» в   Facebook, Instagram.  

Стежити за акційними пропозиціями можна на сайті розділ «Наші акції»

Пам’ятайте: «Із «СонцеСадом» усе складне — стає легким»!

LinkedIn
WhatsApp
Telegram